Zavřít reklamu

Samsung spustil dvoutýdenní akční nabídku nazvanou Galaxy Week. Pokud si od 23. 2.–7. 3. 2021 koupíte jeden z vybraných prémiových smartphonů Samsungu, získáte jako bonus bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 490 Kč. Nabídka je dostupná na stránce www.samsung.com/cz/galaxy-week i u dalších vybraných prodejců elektroniky.

Pokud si během Galaxy Weeku pořídíte nový telefon z řad Galaxy S21, Galaxy Note 20 nebo ohebné smartphony Galaxy Z Fold 2 5G či Galaxy Z Flip 5G, dostanete k nákupu jako bonus plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v jakémkoli barevném provedení. Tato sluchátka nabízejí unikátní design snoubený s komfortem a čistým zvukem. Jsou vybavena 11mm wooferem zajišťujícím dunivé basy, které doplňuje 6,5mm tweeter s minimálním zkreslením. Sluchátka také disponují funkcí aktivního rušení hluku, které odfiltruje rušivé zvuky okolí, takže se budete moci soustředit na práci nebo si v klidu užít oblíbenou skladbu.

Do konce března navíc pokračuje akce Trade-in, v rámci níž můžete získat bonus 3 500 Kč k výkupní ceně svého starého smartphonu, pokud si zakoupíte telefon řady Galaxy S21. Výkupní cena použitého smartphonu se odvíjí od jeho stavu a situace na trhu. Pro získání bonusu je třeba doložit IMEI zakoupeného zařízení řady Galaxy S21 a doklad o koupi s datem od 29. 1.–31. 3. 2021. Podrobné informace najdete na stránkách novysamsung.cz.

Pokud chcete být bez starostí, využijte nabídku pojištění telefonu z řady Galaxy S21 za polovinu původní ceny. Služba Samsung Care+ vás ochrání před náhodným poškozením telefonu po dobu až dvou let. Pokud chcete nabídku využít, musíte akční kód, který vám přijde do týdne od nákupu zařízení, uplatnit do 16. března. Akce je platná pouze pro zařízení zakoupená do 9. března 2021. Více informací je možné najít na webu http://www.samsungcareplus.com/cz/ #!/

Související články

Dnes nejčtenější

.