Zavřít reklamu

Jen několik dní poté, co na smartphone Galaxy Note 10 Lite dorazil update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0, jehož součástí byl lednový bezpečnostní patch, na něj zamířila aktualizace s bezpečnostní záplatou za měsíc únor. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé ve Francii.

Nový update pro Galaxy Note 10 Lite nese firmwarovou verzi N770FXXS7DUB1 a z Francie by se měl v brzké době – podle všeho v následujících dnech – rozšířit do dalších zemí. Jako vždy si můžete jeho dostupnost zkontrolovat otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Nejnovější bezpečnostní záplata mimo jiné opravuje vulnerability umožňující útoky typu MITM nebo exploit projevující se ve formě chyby služby zodpovědné za spouštění wallpaperů, která umožňovala útoky typu DDoS. Řeší také chybu v aplikaci Samsung Email, která útočníkům umožňovala do ní získat přístup a tajně sledovat komunikaci mezi klientem a poskytovatelem. Žádný ze zmíněných ani jiných exploitů nebyl podle Samsungu kriticky nebezpečný.

Únorový patch technologický gigant vydal již pro řadu dalších zařízení Galaxy, včetně telefonů řad Galaxy S20, Galaxy Note 20 a Galaxy S9 nebo  smartphone Galaxy S20 FE.

Související články

Dnes nejčtenější

.