Zavřít reklamu

Tempo Samsungu ve vydávání updatu s Androidem 11 a z něj vycházející uživatelské nadstavby One UI 3.0 ani trochu nepolevuje – jeho nejnovějším příjemcem je smartphone Galaxy A71 5G. V tuto chvíli je distribuován pouze v USA v rámci sítě mobilního operátora Sprint, nemělo by však dlouho trvat, než se rozšíří do dalších zemí.

Nová aktualizace pro Galaxy A71 5G nese firmwarovou verzi A716USQU2CUA7 a jeho součástí je lednový bezpečnostní patch. Ten opravuje například exploit týkající se poškození paměti, vulnerabilitu typu přetečení zásobníku a jiné chyby v zabezpečení, z nichž však žádná nebyla Samsungem označena jako kritická.

Jako vždy si lze zkontrolovat dostupnost nového updatu otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Poznámky k vydání nového firmwaru jsou velice obsáhlé a zmiňují se mimo jiné o redesignovaném uživatelském rozhraní zahrnujícím jednotnější vzhled či plynulejší animace, rychlejším chodu aplikací díky vylepšené alokaci dynamické paměti, vylepšené aplikaci Samsung Keyboard, modernizovaných nativních aplikacích a v neposlední řadě vylepšeném automatickém ostření fotoaparátu.

Související články

Dnes nejčtenější

.