Zavřít reklamu

Připravované mobilní MMORPG Warhammer: Odyssey se na Google Play pravděpodobně objeví už v druhé polovině února. O tom, že by hra měla vyjít někdy v období před 22. únorem letošního roku, informuje oficiální twitterový účet projektu. Ten slibuje vydání ještě před zmíněným datem, přičemž hra se bude zpřístupňovat postupně v různých zemích po celém světě.

Warhammer: Odyssey je netrpělivě očekáváným masivně multiplayerovým RPG, které svůj příběh zasazuje do notoricky známého světa temného fantasy. Po stránce hratelnosti by fanoušky žánru Odyssey překvapit nemělo, z uvolněných záběrů můžeme celkem snadno vyčíst to, že půjde o hodně klasickou záležitost. Ozvláštňovat ji tak bude z velké míry samotný svět Warhammeru se svou barvitou historií, reáliemi a zejména s miliony fanoušků po celém světě. Podobných her můžete vidět na Google Play mraky, musíme tak doufat, že vývojáři z Virtual Realms předvedou alespoň solidně vycizelovanou hratelnost.

Na záběrech ze hry vidíme zatím jen klasické ovládací schéma a různé třídy hratelných postav. Jako hráči si budete moci vybrat ze tří dostupných ras a celých šesti povolání. Během prozkoumávání temného světa se můžete přidat k některé ze žoldáckých společností a vydělat si tak i nějakou tu minci navíc. Budeme se tedy těšit na vydání plné verze hry, které by mělo přijít někdy kolem zmiňovaného 22. února.

Související články

Dnes nejčtenější

.