Zavřít reklamu

Samsung se chce v letošním roce stát společností, pro kterou bude zákazník na prvním místě. Při příležitosti oslav Nového roku to řekl místopředseda představenstva a generální ředitel jihokorejského technologického obra Kim Ki-nan.

V minulém roce došlo k radikálním sociálním a ekonomickým změnám ve společnosti a ekonomice a tento rok by slovy šéfa Samsungu měl být „prvním, který bude na změny reagovat a připravovat se na budoucnost“. Konkrétně to má znamenat, že Samsung by se měl „změnit v kreativní společnost, kde žijí a dýchají výzvy a inovace a kde je zákazník v samém centru zájmu a která zvyšuje hodnotu pro zákazníka a zlepšuje zákaznickou zkušenost“.

Tato prohlášení se týkají společnosti Samsung Electronics jako celku, nejen mobilního segmentu. Kim dodal, že aby se technologický gigant adaptoval na „nový normál“ a byl lepší než ostatní, musí letos učinit několik nezbytných změn a pokračovat v „budování vztahů s partnery, místními komunitami i s příští generací a zároveň aktivně reagovat na společenské požadavky“.

Samsung na změny trhu vyvolané pandemií koronaviru reagoval již loni – například tím, že výrobcům roušek prostřednictvím svých odborných znalostí v oblasti chytrých továren pomohl zvýšit produkční kapacitu, a věnoval také miliony dolarů organizacím, které s pandemií bojují.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější

.