Zavřít reklamu

Toto je opravdu dosti nečekané – jen dva dny poté, co Samsung konečně pro uživatele telefonů řady Galaxy S10 s Androidem 10 a uživatelskou nadstavbou One UI 2.5 vydal stabilní update s Androidem 11 a One UI 3.0, vypustil mezi ty, kteří byli součástí beta programu, novou betu One UI 3.0, místo aby jim poskytl stabilní firmware, jak by asi nejen oni očekávali.

Nová beta opravuje několik velmi vážných problémů, jako je například špatně fungující senzor čtečky otisků prstů nebo resetování zařízení při používání streamovacích služeb, což nás nutí k zamyšlení, jestli byl nedávno vydaný stabilní firmware skutečně tak stabilní, jak měl být. Je možné, že vývoj betaverzí má v Samsungu na starosti jiný tým, každopádně je to něco, co jsme u minulých beta programů ještě neviděli.

V tuto chvíli není jasné, kdy se uživatelé bety One UI 3.0 dočkají „skutečně“ stabilního updatu, je však pravděpodobné, že to bude ještě tento měsíc. Pokud jste majitelem některého modelu řady Galaxy S10, tedy Galaxy S10, S10+ nebo S10e, měli byste být schopni si novou aktualizaci (nesoucí firmwarovou verzi ZTLJ) stáhnout otevřením Nastavení a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější