Zavřít reklamu

Kalifornská společnost SanDisk se nedávno světu pochlubila s úžasnou novinkou. Své obzory totiž rozšířila i na pole bezdrátových nabíječek a představila dva nadčasové produkty kompatibilní se standardem Qi. Tyto novinky konkrétně cílí na uživatele, kteří hledají rychlé a spolehlivé dobíjení svých mobilních zařízení. Konkrétně se jedná o SanDisk Ixpand Sync a SanDisk Ixpand 15W. Pojďme se na ně tedy společně podívat.

SanDisk Ixpand Sync

Žhavou novinkou je SanDisk Ixpand Sync. Ta dokáže zaujmout nejednoho uživatele svými funkcemi, protože mimo bezdrátového nabíjení se dokáže doslova postarat i o klidné usínání a probouzení. Produkt totiž pomáhá řešit problematiku manuálního zálohování a celý proces znatelně zjednodušuje, protože jej provádí automaticky. Nabíječka disponuje svým vlastním 256GB úložištěm a při bezdrátovém nabíjení se zároveň stará o zálohování fotografií a videí z nabíjeného zařízení. Současně tak uvolňuje potřebné místo na daném telefonu.

  • Automaticky zálohuje fotografie, videa a kontakty přímo do své paměti pouhým umístěním mobilního zařízení na základnu dobíječky
  • Až 10 W pro rychlé nabíjení
  • Snadno uvolní místo na mobilním zařízení a zálohuje fotografie a videa v plném rozlišení
  • Součástí balení je i vysoce výkonný adapter s kabelem dlouhým 1,8 m pro rychlé a pohodlné dobíjení
  • Podporuje různé uživatelské profily a je možné jej sdílet s ostatními členy rodiny
SanDisk Ixpand Sync
Zdroj: SanDisk

SanDisk Ixpand 15W

Produkt SanDisk Ixpand 15W poté cílí na méně náročnější uživatele, kteří si vystačí „pouze“ s kvalitní nabíječkou. Konkrétně je kompatibilní s jakýmkoliv zařízení podporující zmiňovaný standard Qi a dokáže nabíjet až výkonem 15 W (u jablečných telefonů se jedná o 7,5 W). Jednoduše stačí telefon či sluchátka položit na nabíjecí podložku a o zbytek se postará tato novinka za vás.

  • Až 10 W pro rychlé nabíjení
  • Součástí balení je i adapter SanDisk AC s kabelem 1,5 m USB Type-C
  • Jemný, gumový lem chrání dobíjené zařízení před pádem

Cena a dostupnost

Nové dobíječky SanDisk mají dvouletou záruku. Ixpand Wireless Charger Sync je k dostání v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB za doporučenou cenu od 95 € na Western Digital Store a u vybraných prodejců a resellerů. Ixpand Wireless Charger 15W je poté k dostání za doporučenou cenu od 49 € na Western Digital Store a u vybraných prodejců a resellerů. Oba produkty jsou kompatibilní například se zařízeními jako AirPods, AirPods pro, iPhone 8 a novější, Samsung Galaxy S7 a novější a dalšími, které podporují nabíjení skrze Qi.

Dnes nejčtenější

.