Zavřít reklamu

Vánoce jsou již skoro za dveřmi a my vám přinášíme další díl našeho seriálu o vánočních dárcích pro fanoušky Samsungu. Tentokrát vám poradíme, co pod stromečkem jistě udělá radost majitelům chytrých hodinek jihokorejského technologického obra. A nebojte, naše tipy na řemínky či ochranná skla vás určitě nezruinují.

Samsung řemínek pro Galaxy Watch Active 2 20 mm Violet

Naším prvním tipem je řemínek pro populární chytré hodinky Galaxy Watch Active a Galaxy Watch Active 2 ve stylové světle fialové barvě, s nímž obdarovaný rozhodně vystoupí z davu. Má rychloupínací stěžejku a je vyroben z fluoroelastomeru (jde o druh odolné syntetické pryže). K mání je také v zelené, černé, růžové a stříbrné barvě.

Řemínek Samsung Leather Band 20 mm Black

Pokud víte, že vašemu blízkému by spíše vyhovoval elegantnější řemínek, máme tu alternativu – řemínek Samsung Leather Band 20 mm Black. Je vyroben z pravé kůže, díky čemuž je pružný a odolný. Kromě černé barvy se nabízí v několika dalších, včetně bílé nebo oranžové. Pasuje na hodinky Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active 2, Galaxy Watch (ve velikosti 42 mm) a Gear Sport.

Řemínek Samsung Galaxy Watch Silicone Brown (20 mm)

Posledním tipem v této kategorii je řemínek Samsung Galaxy Watch Silicone Brown (20 mm). Jak už název napovídá, je vyroben ze silikonu a vyvedený ve svěží hnědé barvě a nabízí dostatečnou pružnost. „Rozumí“ si s hodinkami Galaxy Watch Active a Galaxy Watch A.

Samsung_Galaxy_Watch_Silicone_20_mm_Brown_1

PanzerGlass SmartWatch pro Samsung Galaxy Watch Active černé celolepené

Dalším tipem je ochranné tvrzené sklo PanzerGlass SmartWatch pro Samsung Galaxy Watch Active černé celolepené. Je odolné vůči vodě, poškrábání i otiskům prstů a snadno se na hodinky aplikuje. Důležité je také zmínit, že po nalepení se nijak nezmění citlivost na dotyk.

Screenshield Samsung Galaxy Watch Active 2 (44 mm)

Dalším tipem pro ochranu displeje hodinek je fólie Screenshield Samsung Galaxy Watch Active 2 (44 mm). Je velmi snadno nalepitelná a zachovává 100% citlivost na dotyk.

Screenshield_Samsung_Galaxy_Watch_Active_2_44_mm

Spigen Pro Flex EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm)

Pokud je váš blízký majitelem nových hodinek Samsung Galaxy Watch 3, doporučujeme ochranné sklo Spigen Pro Flex EZ Fit 2 Pack Samsung Galaxy Watch 3 (45 cm). Nabízí třikrát účinnější ochranu než tenká fólie, díky vnější povrchové úpravě na něm neulpívají otisky prstů a snadno se nasazuje. Jako v případě výše zmíněného skla ani toto nijak nesnižuje citlivost dotyku.

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch (42 mm)

A ještě jeden tip na ochranné sklo, tentokrát pro první generaci hodinek Samsung Galaxy Watch (42 mm). Tempered Glass Protector je mimořádně odolné sklo (na Mohsově stupnici tvrdosti zaujímá druhý nejvyšší stupeň), které displej hodinek s maximální účinností ochrání před poškrábáním, poškozením kovovými předměty i nárazy. Ani u tohoto skla se majitel nemusí bát, že na něm uvidí své otisky prstů.

Tempered_Glas_Protector_Samsung_Galaxy_Watch_42_mm_1

Samsung Wireless Charger Trio Black

Dalším tipem je bezdrátová nabíječka Wireless Charger Trio Black, kterou nabijete najednou až tři zařízení (chytré hodinky a dva telefony nebo hodinky, telefon a sluchátka). Díky vyhrazenému místu – prohlubni s magnetem na pravé straně – je nabíjení hodinek maximálně pohodlné. Nabíječka disponuje konektorem USB-C, podporuje rychlé nabíjení s výkonem až 9 W a je vybavena LED kontrolkou, která uživatele informuje o stavu nabíjení, a nabízí též elegantní kompaktní design s protiskluzovým povrchem. Pokud jde o hodinky, je kompatibilní s modely Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active 2 a Galaxy Watch 3. Dostupná je kromě černé i v bílé barvě.

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock

Druhým tipem na nabíječku je bezdrátová nabíječka Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock. Na rozdíl od výše zmíněné nabíjí jen chytré hodinky, ale o to nám jde především, že? I přes své kompaktní rozměry 39,2 x 52,54 x 46,34 mm má velmi odolnou konstrukci a váží jen něco přes 40 g, takže je snadno přenositelná. Podporuje rychlé nabíjení, je vybavena indikační LED diodou a používá konektor micro USB. Je kompatibilní s hodinkami Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3.

WHOOSH! Screen Shine On the Go čistič obrazovek (30 ml)

Naším posledním tipem je něco velice praktického – WHOOSH! Screen Shine On the Go čistič obrazovek (30 ml). S tímto čističem budou otisky prstů, prach, ale i bakterie a viry na displeji (nejen) hodinek minulostí. Je 100% přírodní a neobsahuje alkohol. Potěšující je, že se dodává s antibakteriálním hadříkem.

Dnes nejčtenější

.