Zavřít reklamu

Storíčka se z původně exkluzivní funkce Snapchatu rozrostla na všechny nemožné i nemožné sociální sítě. Jako poslední dostal vlastní verzi Twitter ve formě takzvaných Fleets. Nyní se mezi řadu platforem s možností sdílet krátká, po dvaceti čtyřech hodinách mizející videa přidává i Spotify. Využití storíček na streamovací službě možná na první pohled nedává takový smysl jako například na Instagramu či Facebooku. Dle zatím uvolněných informací se ale zdá, že Spotify tuto „fíčuru“ zřejmě využije hlavně k zlepšení interakce mezi hudebníky a jejich posluchači.

Testeři aplikace už ohlásili, že storíčka se objevují u určitých playlistů. Tam se uživatelé setkají se vzkazy od hudebníků, jejichž písně v seznamech skladeb figurují. Videa zmizí klasicky po dvaceti čtyř hodinách. Zatím není jasné, zda-li Spotify umožní vytvářet vzkazy i uživatelům. Určitě by bylo hezké, kdyby se možnost přidávat video vzkazy ke svým vlastním seznamům skladeb rozhodla společnost zpřístupnit i uživatelům.

Z hlediska sociální interakce není Spotify na stejné úrovni jako další zmiňované sítě. Moje osobní interakce s ostatními většinou začíná a končí pohledem do sekce zrovna poslouchajících přátel či zveřejněním vlastního seznamu skladeb. Jak se líbí storíčka na Spotify Vám? Líbí se Vám tato vychytávka na ostatních sociálních sítích? Používali byste ji na Spotify? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Dnes nejčtenější

.