Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Hledáte bezdrátová sluchátka, která kvalitně utlumí ruch okolí nebo uspokojí vaše potřeby při namáhavých fyzických aktivitách? Společnost Bose nyní představuje dva nové True Wireless modely QuietComfort Earbuds a Sport Earbuds, které by mohly vaše očekávání naplnit. Co vše sluchátka nabídnou?

Kvalitní izolace od okolí s novými Bose QuietComfort Earbuds

Do bezdrátové rodiny společnosti Bose přichází nová sluchátka QuietComfort Earbuds, která s technologií Active Noise Cancelling nabídnou znatelné potlačení zvuků z vašeho okolí. Tomu dopomáhají i skvěle těsnící silikonové koncovky StayHear™ Max, které jsou zárukou kvalitního utlumení ruchu okolí. 

s 1

Funkci ANC lze vypnout a nabízí se také možnost výběru z deseti úrovní pro potlačení okolních zvuků. Sluchátka byla navržena tak, aby v kombinaci s Active Noise Cancelling poskytla posluchači co nejlepší a nejčistší reprodukci pouštěné hudby, sluchátka navíc vydrží až 6 hodin poslechu na jedno nabití. 

QuietComfort Earbuds při poslechu podcastů nebo sledování filmů účinně ořezávají zvuk o nepříjemně znějící sykavky a posilují srozumitelnost mluveného slova. V aplikaci Bose Music si navíc můžete vybrat mezi třemi oblíbenými úrovněmi funkce ANC a pomocí dotykového ovládání na levém sluchátku úrovně snadno a rychle přepínat.

O skvělé rozpoznání vašeho hlasu při hovoru se postará inovovaný čip, který k rozlišení hlasu od ruchu ulice využívá celkem čtyř mikrofonů. Technologie během hovoru rovněž výrazně potlačuje nepříjemný zvuk vznikající například při nárazech větru. Sluchátka jsou také odolná vůči dešti a stříkající vodě, splňují totiž standard IPX4.

Ochranné pouzdro disponující bezdrátovým nabíjením navíc může při stavu nouze fungovat jako samostatná nabíjecí stanice, což rozhodně není k zahození – takto lze vybitá sluchátka na cestách dvakrát plně nabít. Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds jsou k dostání ve dvou barevných kombinacích: Soapstone a Triple Black.

Lehčí a malá bezdrátová sluchátka Sport Earbuds sportovce nezklamou

s-2

Nelze pochybovat o tom, že tato nová bezdrátová sluchátka byla navržena pro náročné uživatele. Bose Sport Earbuds se skládají ze špuntů, kdy každý z nich váží pouze okolo
8,5 gramu, pořádné uchycení a utěsnění při fyzicky namáhavých aktivitách mají na starost patentované koncovky StayHear™. 

A jak se sluchátka chtějí zavděčit sportovcům? Zde přichází na scénu vysoká odolnost vůči potu a vodě, která odpovídá standardu IPX5 (odolnost proti tryskající vodě ve všech úhlech ze vzdálenosti 3 metrů po dobu 3 minut). Naprostou optimalizaci poslechu hudby nabízí aktivní ekvalizér, který upravuje vyváženost výšek a basů podle hlasitosti, a nezapomnělo se ani na handsfree hovory. Ve hře jsou dva mikrofony, které dopomohou k velmi dobré srozumitelnosti během hovoru. Na pravém „špuntu“ navíc najdeme dotykové prvky pro pozastavení nebo spuštění přehrávání hudby, eventuálně pro příjem a ukončení hovoru.

s 3

Při porovnání s předchůdcem SoundSport Free vychází najevo, že nové Sport Earbuds jsou lehčí a také o 40 % menší. To vše při zachování 5hodinové výdrže baterie. Společně s velikostí sluchátek samotných se značně zmenšilo i ochranné pouzdro, a to o polovinu. 

Samozřejmostí je nabíjení pomocí USB-C konektoru. Sluchátka také disponují funkcí rychlého dobíjení, díky níž během patnácti minut doplní energii na dvouhodinový poslech. 

Baterie v pouzdře pak zdvojnásobuje výdrž na 10 hodin. Bose Sport Earbuds si můžete pořídit ve třech barevných provedeních. Jedná se o Triple Black, Baltic Blue a v nabídce nalezneme i bílou Glacier White.

Sluchátka Bose Sport Earbuds a QuietComfort Earbuds už jsou k dostání. Sportovní bezdrátovky Sport Earbuds pořídíte za 5 490 Kč, QuietComfort Earbuds za 7 690 Kč.

Dnes nejčtenější

.