Zavřít reklamu

Chcete ušetřit při nákupu vánočních dárků. Teď máte ideální příležitost. Přinášíme vám výběr celkem sedmi produktů, které jsou ideální jako dárek pod vánoční stromeček a zároveň nyní v rámci slev vychází výhodněji.

Samsung Galaxy Tab A 10.1

Tablet, který dokonale poslouží při sledování filmů, hraní her nebo brouzdání po internetu. Galaxy Tab A má velký displej, dostatečný výkon, velkou baterii a podporuje Dynamické 3D audio. A to nejlepší – teď stojí jen 3 990 Kč.

SATA1015q_2

Garmin vívoactive3 Optic

Hledáte-li alternativu Apple Watch s kulatým ciferníkem, mohly by vás zaujmout Garmin vívoactive3 Optic. Hodinky nabízí všechny nezbytné funkce, týdenní výdrž baterie, voděodolnost a také službu Garmin Pay, kdy s nimi můžete platit na všech bezkontaktních terminálech. Garmin vívoactive3 Optic jsou zlevněné na 3 890 Kč.

Snímek obrazovky 2020-11-28 v 18.19.37

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Maximálně minimalistická, moderní a spolehlivá. Chytrá váha Xiaomi disponuje displejem a je schopna se spárovat se smartphonem, takže skrze displej v telefonu můžete sledovat vývoj své hmotnosti a dalších parametrů jako BMI. Váha teď stojí jen 349 Kč.

3

Huawei CM51 SoundStone

Nejlevnější kousek v našem výběru. Pokud hledáte opravdu malý a lehký reproduktor, který zároveň něco vydrží a dobře vypadá, pak je pro vás Huawei CM51 SoundStone jako dělaný. Stojí teď jen 249 Kč a přitom má co nabídnout.

6

Xiaomi Mi Band 5

Nejnovější verze nejoblíbenějšího náramku. Mi Band 5 od Xiaomi má větší displej, pohodlnější magnetické nabíjení a umí měřit stres a dokonce i tělesný tlak. Přibyly mu také nové režimy cvičení nebo možnost dálkově ovládat fotoaparát smarptohnu. Zároveň náramku zůstala 14denní výdrž baterie, automatická detekce chůze a běhu, voděodolnost či monitoring spánku, který je nyní ještě dokonalejší. Mi Band 5 teď stojí jen 890 Kč.

2-69658-10

Lamax Storm1

Chcete opravdu hlasitý reproduktor? Pak sáhněte po Storm1 od LAMAX. Výkon 40 W zajišťuje pořádnou hlasitost. Navíc nejde o žádné ořezávátko – pogumovaný povrch vydrží všechny výlety i hrubší zacházení. S nadupanou baterií zvládne hrát až 15 hodin a nejnovější Bluetooth 5.0 se postará o plynulý přenos na vzdálenost delší než 15 metrů. Reproduktor je ve slevě za 1 490 Kč.

2-67056-10

Niceboy X-fit Watch

Chytré hodinky, co vychází jen na 990 Kč, ale i za tuto cenu nabídnou celou řadu funkcí. Kromě tepu či spánku vám změří také okysličení krve a dokonce i krevní tlak. Nechybí jim ani voděodolnost, nabízí 6 sportovních režimů a na jedno nabití vám vydrží až 7 dní. 

2-69722-12

Dnes nejčtenější

.