Zavřít reklamu

Společnost Samsung začala v tichosti s postupným vydáváním aktualizace svého AI asistenta Bixbyho. Aktualizace byla zahájena již před několika týdny, přičemž dostupnost aktualizovaného Bixbyho byla zpočátku omezená. Cílem nejnovější aktualizace bylo podle všeho výrazně zjednodušení uživatelské zkušenosti. Spolu s tím, jak se aktualizovaný Bixby dostává k čím dál širší uživatelské základně, se společnost Samsung začala oficiálně vyjadřovat ke změnám, které nová verze přináší.

V rámci aktualizací došlo například ke kompletnímu přepracování uživatelského rozhraní Bixby Home – změnila se barva pozadí, umístění Bixby Capsules a řada dalších prvků. Bixby Home se také v nejnovější aktualizaci již nedělí na sekce Home a All Capsules – veškeré příslušné informace se nyní soustředí na jediné domovské obrazovce. Změn se dočkalo také uživatelské rozhraní Bixby Voice, které nyní zabírá podstatně menší část displeje smartphonu, což výrazně ulehčuje a zpříjemňuje souběžné používání Bixby Voice a ostatních aplikací.

Společnost Samsung rovněž zapracovala na rozšíření působnosti Bixbyho napříč celým ekosystémem. V průběhu minulého měsíce například došlo k vydání nové aktualizace, která přinesla vylepšení integrace mezi smartphony a chytrými televizory, nyní přichází Bixby také pro DeX. Uživatelé Samsung DeX mohou nyní konečně používat hlasové příkazy k ovládání řady aspektů uživatelského rozhraní, což zvyšuje produktivitu u pohodlnost používání DeX. Společnost Samsung se snaží svého virtuálního hlasového asistenta Bixbyho neustále průběžně vylepšovat, dá se tedy předpokládat, že s dalšími aktualizacemi přijdou i další nové funkce, hlubší integrace a propojení napříč ekosystémem.

Dnes nejčtenější

.