Zavřít reklamu

Společnost Fossil uvedla na trh nové chytré hodinky s názvem Hybrid Smartwatch HR Mini, které jsou určeny hlavně pro ženskou ruku. Jsou dostupné v pěti barevných provedeních, ale jen v jedné velikosti – 38 mm.

Hybrid Smartwatch HR Mini slibují na jedno nabití zhruba dvoutýdenní výdrž baterie, to však bude podle všeho velice záviset na tom, k jakým aktivitám se používají. Do vínku dostaly funkci sledování spánku, různé cvičební režimy, integrovaný senzor srdečního tepu, podporu notifikací ze smartphonu nebo možnost ovládat přehrávání hudby.

Díky funkci Always-on displeje si uživatelé mohou prohlédnout hovory a SMS zprávy, ale také zkontrolovat počasí a další informace. Pokud jde o „sledovací“ funkce, novinka umožňuje kromě zmíněného spánku sledovat kroky, vzdálenost, kalorie a plnění osobních cílů.

Vedle toho hodinky disponují pouzdrem z nerezové oceli, vodotěsností do hloubky až 30 m, podporou rychlého nabíjení (podle výrobce se na 80 % nabijí za 50 minut) a jsou kompatibilní s 12mm pásky a operačními systémy Android 5.0 a vyšším a iOS 12.0 a vyšším.

V závislosti na barvě a řemínku jejich cena činí 195 nebo 215 dolarů (v přepočtu zhruba 4 350 a 4 800 korun). Koupit je lze na webu výrobce. Pokud se ptáte, jaká by byla nejlepší alternativa od Samsungu, byly by to nejspíše chytré hodinky Galaxy Watch (pro ženy nejlépe v barvě růžového zlata), které sice stojí v přepočtu o několik stovek korun více a mají velikost nejméně 42 mm, nabízejí však lepší displej, odolnost a umožňují sledovat více aktivit.

Související články

Dnes nejčtenější

.