Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Slevy v rámci Black Friday jsou v plném proudu a konečně zasáhly i oblíbené produkty od Samsungu. Levněji teď koupíte nejenom smartphony střední třídy, ale například i vlajkový Galaxy S20 nebo chytré hodinky Galaxy Watch, jejichž cena padla skutečně nízko.

Mnohé jistě potěší, že ve slevě je i nejnovější vlajková loď z dílny Samsungu. Řeč je o Galaxy Note20, který je nyní levnější o více něž 5 tisíc korun. I při nákupu druhé vlajkovky v podobě Galaxy S20 nyní výrazně ušetříte, a to 5 500 Kč. Kompletní seznam zlevněných telefonů najdete níže.

1520-794_Galaxy_Note20

Levnější jsou díky Black Friday také chytré hodinky od Samsungu. Skutečně výhodně pořídíte Galaxy Watch Active, které jsou k mání jen za 3 490 Kč. Cena ale klesla také u klasických Galaxy Watch. A ve slevě je i tablet Galaxy Tab A 10.1, který je ideální na sledování filmů nebo brouzdání po internetu.

A na závěr je zde sleva pro všechny, co potřebují rozšířit úložiště svého telefonu, tabletu nebo třeba fotoaparátu. V pořádné akci jsou totiž paměťové karty Samsung – 32GB variantu koupíte jen za 190 Kč a 64GB varianta vás vyjde na 290 Kč.

Galaxy Watch Active

Dnes nejčtenější

.