Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bleskurychlý výdej a bezkontaktní platba. Mobil Pohotovost klade veškerý důraz na bezpečné nakupování. Objednávku vám připraví k výdeji do 30 minut, nebo vám ji expresně doručí do 1 hodiny od objednání. Nakupujte bezpečně. Na konci článku vám přinášíme tip, jak zajímavě ušetřit.

Ať už si chcete vybrat nový smartphone, tablet, notebook nebo třeba chytré hodinky, na e-shopu mp.cz si vyberete z nepřeberného množství od nejznámějších světových značek. Svoji objednávku si můžete od Mobil Pohotovosti nechat doručit jedním ze tří způsobů:

  • Na kteroukoli ze 13 prodejen (do 30 minut)
  • Expresně službou Liftago (do 1 hodiny)
  • Na vaši adresu (do druhého dne)

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Bezpečné nakupování je prioritou a proto je výdej objednávek extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si doma pohodlně objednáte na mp.cz, zaplatit ale můžete až přímo na prodejně – hotově i kartou.

Tip na slevu týdne

Chcete při nákupu ušetřit? Mobil Pohotovost nabízí slevy u celé řady produktů. Za super cenu teď koupíte Samsung Galaxy Watch Active, které vychází jen na 3 490 Kč. A novější Watch Active2 startují na ceně 5 990 Kč. Výhodně teď vychází také paměťová karta Samsung s kapacitou 64 GB, která je jen za 290 Kč, karta s kapacitou 32 GB pak stojí dokonce jen 190 Kč. Další akční ceny najdete na mp.cz.

Slevou to ale nekončí. U Mobil Pohotovosti teď k výkupní ceně dostanete bonus až 20 %, takže za svůj stávající telefon můžete prodat o poznání výhodněji a získat za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu. 

1520_794_Samsung_Galaxy_Watch_Active

Související články

Dnes nejčtenější

.