Zavřít reklamu

Před několika dny jsem informovali, že Samsung podle všeho chystá pro indický trh další model nové řady Galaxy F – Galaxy F12. Nyní do éteru pronikla informace, že by měl nabídnout vskutku obří kapacitu baterie – 7000 mAh.

Podle fotografie, který nový leak doprovází, nese zadní panel Galaxy F12 označení M127F/F127G, což znamená, že telefon by mohl být na scénu uveden jak pod názvem Galaxy F12, tak Galaxy M12. Pokud Samsung zvolí stejnou strategii, jakou jsme viděli u Galaxy F41 a Galaxy M31, Galaxy F12 bude oproti Galaxy M12 postrádat několik funkcí. Jinak by tato zařízení měla být téměř identická.

Další snímek doprovázející nový leak ukazuje výřezy pro čtverný fotoaparát. V tuto chvíli však nejsou známy jeho parametry (předešlý únik hovořil o trojitém fotoaparátu s rozlišením 48, 8 a 5 MPx). Na fotografii není vidět výřez pro čtečku otisků prstů, podle všeho tak bude integrována do tlačítka zapínání.

Podle nového leaku bude telefon disponovat úhlopříčkou 6,7 palců a displejem typu Infinity-O (tedy s výřezem ve tvaru písmene O), o žádných dalších specifikacích se nezmiňuje. Starší neoficiální zpráva nicméně hovoří o čipu Exynos 9611, 6 GB operační paměti, 128 GB vnitřní paměti, Androidu 10, nadstavbě One UI 2.1 a podpoře rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Hlavním lákadlem však bude bezesporu 7000mAh baterie, která je ve světě smartphonů nevídaná.

V tuto chvíli není jasné, kdy by smartphone mohl být uveden na scénu.

Dnes nejčtenější

.