Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupní šílenství v podobě podzimního Black Friday nebo chcete-li Černého pátku se na Alze opět rozjíždí na plné obrátky. Od této chvíle – tedy konkrétně od pátku 30. října od 9:00 – totiž můžete na Alze až do neděle 1. listopadu (do 23:59) nakoupit tisíce nejrůznějších produktů s většími či menšími slevami. Ale pozor, jako již tradičně je jejich nabídka kusově omezená a po jejím vyčerpání většinou nebývá doplněna. S nákupy tedy rozhodně nevyčkávejte.

Slevy tentokrát bohužel nepadly na Apple produkty, i tak však stojí rozhodně za to. Vztahují se totiž na obrovské množství nejrůznějších produktů v nabídce Alzy v čele s elektronikou, mezi kterou naleznete i celou řadu příslušenství použitelné právě s iPhony, iPady, Macy či jinými iHračkami. Samozřejmostí jsou pak klasické slevy na bílé elektro, reproduktory, televize, komponenty do počítačů či spousty dalších vychytávek. Co se pak týče výše slev, ty jsou u některých produktů skutečně monstrózní a byl by skoro hřích je nevyužít. Třicetiprocentní pády cen (a vyšší) totiž nejsou ani tentokrát výjimkou.

Pokud máte tedy chuť nakupovat a zároveň jste příznivci parádních slev, určitě si nabídku Alzy prohlédněte. Stojí totiž rozhodně za to. Ostatně, jako vždy. Jen ještě jednou raději upozorňujeme, že skladové zásoby Alzy nejsou v žádném případě neomezené a jakmile dojdou, zboží za akční ceny si již neužijete.

Dnes nejčtenější

.