Zavřít reklamu

Samsung spustil před několika týdny na telefonech vlajkové řady Galaxy S20 beta program uživatelské nadstavby One UI 3.0. Vývoj pokračuje dál a jihokorejský technologický gigant nyní začal na nejvýkonnější model řady – S20 Ultra – vydávat novou betaverzi, která má vylepšovat fotoaparát.

Nová veřejná beta nese firmwarovou verzi G988BXXU5ZTJF, má téměř 600 MB a obsahuje nejnovější říjnový bezpečnostní patch. Poznámky k vydání se zmiňují jen o tom, že vylepšuje fotoaparát a bezpečnost, nicméně neuvádějí – jak je u Samsungu poslední dobou zvykem – žádné podrobnosti. Dobrou zprávou je, že nový build bety skutečně přináší hmatatelné vylepšení fotoaparátu. Alespoň to tedy tvrdí redaktoři webu SamMobile.

Jak známo, původní beta nadstavby se potýkala s mnoha problémy týkajícími se právě fotoaparátu. Byl pomalý, zabugovaný a jeho aplikace také nezřídka padala. I když web podle svých slov zatím neměl možnost novou betu testovat dlouho, zaznamenal prý viditelné zlepšení výkonu fotoaparátu a aplikace ani jednou nespadla.

Uživatelská zkušenost s fotoaparátem prý nicméně stále není dokonalá – podle zjištění webu se například při používání ultraširokoúhlého senzoru někdy nadměrně třese obraz. Není prý jasné, co nechtěný efekt způsobuje, ale kdykoli nastane, může prý nahrávky učinit nepoužitelnými.

V tuto chvíli není jasné, kdy nejnovější beta zamíří na ostatní modely řady.

Dnes nejčtenější

.