Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30. Slevu získáte po zadání slevového kódu tfninebot do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 5 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

Elektrokoloběžky se v posledních letech těší čím dál větší popularitě, která bude navíc takřka 100% ještě stoupat. Někteří uživatelé jim sice vyčítají nižší dojezd, avšak ani ten už není u všech modelů pravidlem. Například takový Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 nabízí díky mimořádně výkonné baterii dojezd parádních 65 kilometrů, což je výrazně více, než kolik nabízí prakticky veškerá konkurence. Samozřejmě navíc platí, že i tuto koloběžku jízdou nabíjíte, takže ve výsledku dojezd ještě prodloužíte. Co se týče dalších vychytávek zcela určitě potěší 10” bezdušové pneumatiky zajišťující skvělý jízdní komfort, barevný displej či slušná rychlost 20 km/h. Neurazí ale ani hmotnost 18 kg, díky které není problém koloběžku převážet třeba i v MHD.

Běžná cena koloběžky je 21 990 korun, díky slevovému kódu tfninebot ji však můžete získat jen za 18 692 korun – tedy o 15 % levněji. Ale pozor, sleva platí pouze pro prvních pět nakupujících. S objednáním tedy rozhodně neváhejte.

Dnes nejčtenější

.