Zavřít reklamu

Skládací smartphone Samsung Galaxy Z Fold 2 byl představen v září. V Číně byl až dosud k dostání ve dvou základních barevných variantách, ale tamní operátor China Telecom má v plánu nabídnout uživatelům speciální variantu tohoto skládacího smartphonu ve zcela novém barevném provedení. Tento týden se zmíněná exkluzivní verze Samsungu Galaxy Z Fold od China Telecom objevila hned na několika uniklých fotografiích.

Zmíněné fotografie byly nalezeny v databázi čínské certifikační agentury TENAA. Na snímcích je jasně patrné, že exkluzivní verze Samsungu Galaxy Z Fold 2 bude vyvedena v platinově zlaté barvě s černě zbarveným modulem fotoaparátu. Běžná verze odblokovaného Samsungu Galaxy Z Fold 2 nese obvykle označení SM-F9160, v případě zmíněné exkluzivní verze od China Telecom ale půjde o označení W2021. Operátor se k podobnému označení uchýlil i v loňském roce v případě speciální verze Samsungu Galaxy Fold W20. Na zadní straně smartphonu se nachází vzor svislých pruhů spolu s logem společnosti China Telecom.

Samsung Galaxy Z Fold 2 ve zmíněném provedení bude s největší pravděpodobností exkluzivně k dostání pouze pro zákazníky operátora China Telecom. Certifikační agentura nezveřejnila žádné detaily o technických specifikacích exkluzivní varianty Samsungu Galaxy Z Fold 2, s nejspíš se ale smartphone bude v tomto směru shodovat se svou standardní verzí.

Související články

Dnes nejčtenější

.