Zavřít reklamu

Se začátkem nového měsíce přichází také várka pravidelných softwarových aktualizací pro chytrá mobilní zařízení značky Samsung. Co se týče říjnové bezpečnostní aktualizace, mezi prvními se jí podle všeho dočkali majitelé smartphonů řady Galaxy A50.

Zmíněná aktualizace firmwaru nese označení A505FNXXS5BTI9 a její velikosti činí něco málo přes 123MB. Smartphone Samsung Galaxy A50 (SM-A505FN) byl velmi populárním zařízením střední třídy, společnost Samsung jej vydala v loňském roce. Informace, obsažené v changelogu firmwaru, jsou spíše všeobecného charakteru. Říjnová aktualizace softwaru pro Samsung Galaxy A50 s největší pravděpodobností nepřináší žádné nové funkce a jedná se podle všeho o rutinní pravidelnou aktualizaci. Společnost Samsung se k říjnové aktualizaci nijak konkrétně nevyjádřila, a neposkytla ani žádné informace o případných bezpečnostních chybách, které by říjnová záplata měla opravit. V době vydání prvních verzí měsíčních softwarových aktualizací Samsung obvykle nezveřejňuje changelog – s příslušnými detaily obvykle přichází až v polovině měsíce. Říjnová aktualizace by se měla postupně rozšířit i na další zařízení a do všech zemí světa.

V současné chvíli se podle dostupných informací letošní říjnová aktualizace ještě nedostala mezi všechny majitele Samsungu Galaxy A50, jeho dostupnost se ale postupně šíří. Uživatelé na ni budou tradičně upozorněni prostřednictvím notifikace, vyhledat ji mohou i v nastavení svých smarpthonů.

Dnes nejčtenější

.