Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung v září uvedl na scénu spolu se skládacím telefonem Galaxy Z Fold 2 i nový fitness náramek Galaxy Fit 2. Před jeho zítřejším uvedením na některé evropské trhy technologický gigant přidal podporu trackeru do aplikace Galaxy Wearable, aby jej zákazníci mohli začít používat, hned jak dorazí.

Update o velikosti 4,1 MB kromě podpory Galaxy Fit 2 nepřináší žádné změny nebo vylepšení. Aplikaci je možné nainstalovat a aktualizovat prostřednictvím obchodu Google Play i Galaxy Store.

Jen pro připomenutí – Galaxy Fit „dvojka“ disponuje Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,1 palců a rozlišením 126×294 px, štíhlým a lehkým tělem (váží jen 24 g), stupněm krytí IP68, voděodolností do hloubky až 50 m a umí měřit srdeční tep a sledovat kroky uživatele, spánek, spálené kalorie a cvičení. Na jedno nabití – při běžném používání – slibuje výdrž až 15 dní (při nenáročném používání to má být až 21 dní).

Náramek kromě toho podporuje automatickou detekci cvičení, přes 70 ciferníků, standard Bluetooth 5.1, dokáže zobrazovat notifikace z telefonu a je kompatibilní se systémem Android i iOS. U nás se prodává za cenu kolem 1 400 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.