Zavřít reklamu

Začátkem září představené první odolné chytré hodinky Honoru Watch GS Pro jsou nyní oficiálně v prodeji. Vyjdou na 250 eur (v přepočtu asi 6 800 korun) a jsou dostupné v pěti evropských zemích.

Hodinky je možné konkrétně koupit ve Velké Británii, Německu, Francii, Itálii a Španělsku. Momentálně se nabízejí v barvách Charcoal Black a Marl White, Honor však slíbil, že v říjnu k nim přibudou další dvě – Camo Blue a Camo Grey. Na nové barvy byla aplikována technika zvaná Dope Dyeing, která je šetrnější k životnímu prostředí a zároveň nabízí živější barvy a lepší odolnost vůči opotřebení.

Hodinky určené slovy výrobce pro „městské dobrodruhy“ dostaly do vínku AMOLED displej s úhlopříčkou 1,39 palců a rozlišením dvakrát 454 px, rám i ciferník vyrobený z nerezové oceli, vojenský standard MIL-STD 810G, vodotěsnost do hloubky až 50 m, GPS, senzory SpO2 (měří se jím hladina kyslíku v krvi) a srdečního tepu, monitoring spánku, barometr, přes 100 cvičebních režimů včetně jízdy na kole, plavání, lyžování nebo pěší turistiky a na jedno nabití slibují – se zapnutou GPS – 48 hodin výdrže a 100 hodin se zapnutými cvičebními módy (s vypnutou GPS a cvičebními režimy to má být až 25 dnů).

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.