Zavřít reklamu

Společnost Samsung se v průběhu příštího měsíce chystá představit zcela novou produktovou linii svých smartphonů. Mělo by se jednat o chytré telefony řady Galaxy F, a jihokorejský gigant začal s jejich opatrnou propagací počátkem tohoto týdne v Indii. Dnes firma oficiálně oznámila, jak se bude jmenovat první smartphone z této série, a odhalila také některé další detaily.

Společnost Samsung tento týden oficiálně potvrdila, že její chystaná novinka s názvem Galaxy F41 bude vybavena Super AMOLED Infinity-U displejem, a o energii se u tohoto modelu postará baterie s kapacitou 6000 mAh. Smartphone Samsung Galaxy F41 bude v Indii uveden do prodeje 8. října. Podle fotografií zařízení, které jsou dostupné na internetu, bude Samsung Galaxy F41 na zadní straně opatřen čtečkou otisků prstů, trojitým fotoaparátem, a bude k dostání v modré barvě.

Podle zpravodajského webu Sammobile by Samsung Galaxy F41 měl představovat přepracovanou variantu modelu Galaxy M31, ochuzenou o jeden z fotoaparátů. Smartphone by měl být dále vybaven procesorem Exynos 9611, 6GB / 8GB RAM, 64GB / 128 GB interního úložiště, a měl by na něm běžet operační systém Android 10 s nadstavbou One UI 2.1 Core. Co se fotoaparátů týče, bude Galaxy F41 disponovat 32MP selfie kamerou, zatímco na zadní straně se bude nacházet 64MP, 8MP a 5MP fotoaparát. Telefon nabídne podporu dual-SIM, GPS, LTE, Wi-Fi b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 a NFC, a bude opatřen USB-C portem spolu s tradičním sluchátkovým jackem. Informace o uvedení smartphonu v ostatních regionech zatím nejsou oficiálně známé.

Související články

Dnes nejčtenější

.