Zavřít reklamu

Aplikace Podcasty Google se mezi uživateli těší velké oblibě zejména pro svou jednoduchost, přehlednost, snadné ovládání a bohatý výběr podcastů. Společnost Google nyní začala postupně testovat v rámci zobrazování chytrých karet Google Discover na displejích smartphonů s operačním systémem Android novou funkci, související právě s Google Podcasty. Na kartách by se  nově měl zobrazovat doporučený obsah, novinka už se postupně dostává k některým uživatelům.

Na screenshotech ve fotogalerii k tomuto článku si můžete na kartě všimnout loga aplikace Podcasty Google v levém horním rohu. Na kartě se dále nachází údaje o názvu dané epizody, krátký popis a titulní obrázek. Na spodní části karty je pak zobrazen název celého podcastu spolu s datem zveřejnění. Součástí karty je také menu, ve kterém si uživatelé mohou přizpůsobit budoucí zobrazování obsahu, sdílet, nahlásit závadný obsah nebo přepnout do podrobnějšího nastavení.

Po klepnutí na kartu jako takovou se spustí samotná aplikace Podcasty Google. Přidáním „podcastové“ karty do služby Google Discover se společnost Google snaží mimo jiné dostat své podcasty k ještě širšímu publiku. Uživatelé zase naopak získají další inspiraci a více doporučeného obsahu k poslechu. Karta s podcasty je nejnovějším přírůstkem, co se týče obsahu pro Google Discover. Google tuto funkci postupně zpřístupňuje všem uživatelům s chytrými mobilními telefony s operačním systémem Android.

Související články

Dnes nejčtenější

.