Zavřít reklamu

Smartphone Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) bude sice oficiálně představen světu až v průběhu příštího týdne v rámci eventu s názvem Galaxy Unpacked for Every Fan, tapety z této novinky si ale můžete prohlédnout (a případně stáhnout) již teď. Oficiální tapety, určené pro model Galaxy S20 Fan Edition, unikly počátkem tohoto týdne na internet, takže si jejich prohlížením můžete zkrátit čekání na další Galaxy Unpacked.

Web Sammobile zveřejnil celkem osm tapet, z nichž každá se může pochlubit rozlišením 2400 x 2400 pixelů. Všechny tyto nové tapety by měly tedy bez problémů „pasovat“ na většinu současných smartphonů řady Samsung Galaxy. Designově jsou si všechny tapety velmi podobné – najdeme na nich pestrobarevné květy na světlém i tmavém pozadí. Jedná se prakticky o tytéž tapety, které se objevily na uniklých propagačních materiálech k Samsungu Galaxy S20 Fan Edition.

Smartphone Galaxy S20 Fan Edition by měl být podle dostupných zpráv vybaven plochým Super AMOLED displejem o úhlopříčce 6,5 palce a s rozlišením 2400 x 1080 pixelů. Displej tohoto smartphonu by měl nabídnout podporu standardu HDR10+ pro ještě lepší zobrazení a obnovovací frekvenci 120 Hz. Oficiální tapety ze smartphonu Samsung Galaxy S20 Fan Edition si můžete prohlédnout ve fotogalerii tohoto článku, odkazy pro stažení v plném rozlišení naleznete v závěru zdrojového článku.

Související články

Dnes nejčtenější

.