Zavřít reklamu

Komerční sdělení: O značce AlzaPower, kterou založila před nedávnem Alza, jsme vás na našem webu informovali již mnohokrát ať už formou článků o akcích či skrze recenze na některé produkty, které v nabídce AlzaPower naleznete. Malé upozornění na produkty si neodpustíme ani tentokrát, jelikož jsme při procházení Alzy narazili na to, že jsou mnohé z nich v parádní akci.

Slevy se dotkly relativně velkého množství produktů z dílny AlzaPower. Nejhojněji jsou v nich zastoupeny reproduktory všeho druhu, dále pak nejrůznější kabely, baterie či powerbanky.y Slevy jsou – jak je u produktů AlzaPower zvykem – více než velkorysé, jelikož tvoří mnohdy i třetinu či čtvrtinu původní ceny produktu. Například powerbanku AlzaPowerMetal 10000 mAh Fast Charge + PD3.0 lze sehnat jen za 339 korun namísto obvyklých 499 korun. Pokud by vás pak zajímaly tužkové AA baterie, 20ks lze sehnat za 109 korun, což je o 45 % méně než obvykle. Za zmínku rovněž stojí HDMI kabely High Speed 4K 1,5m, které lze nyní získat za 109 korun namísto 179 korun, což znamená slevu 39 %.

Pokud tedy pokukujete po levném příslušenství, určitě by vám současná nabídka AlzaPower neměla uniknout. Je totiž opravdu široká a doslova napěchovaná slevami. Jak už však bývá u akcí zvykem, jejích trvání nebude věčné.

Související články

Dnes nejčtenější