Zavřít reklamu

Společnost Samsung patří mezi prodejce elektroniky, kteří se nejrychleji přizpůsobili šíření 5G sítí, a kteří prakticky okamžitě začali produkovat kompatibilní výrobky. Ty jsou v současné chvíli zatím dostupné jen ve vybraných regionech, jejich počet ale postupně roste. Jihokorejský gigant nabízí 5G kompatibilní produkty hned v několika svých kategoriích, a pro lepší přehled tento týden vydala zajímavou infografiku, díky které můžete získat perfektní přehled o všech aktuálně prodávaných produktech od Samsungu s 5G konektivitou.

Nabídka elektroniky značky Samsung je opravdu bohatá, a proto je poměrně snadné ztratit přehled o tom, jak vypadá aktuální portfolio 5G kompatibilních produktů. Zařízení, která nabízí podporu 5G sítí, najdete v současné době téměř ve všech kategoriích výrobků značky Samsung. Mezi prvními byl smartphone Galaxy S10, postupně se přidaly také modely produktové řady Galaxy Note 10, Galaxy S20 a Galaxy Note 20. Podporu 5G sítí ale získalo také několik smartphonů střední třídy.

Prvním telefonem tohoto typu, který se dočkal podpory 5G sítí, byl model Galaxy A90. Společnost Samsung jej vydala v loňském roce, poté se na trh dostaly 5G verze modelů Galaxy A51 a Galaxy A71. Firma Samsung se nijak netají tím, že by chtěla podporou 5G sítí vybavit i levnější modely svých smartphonů. Kromě mobilních telefonů nabízí podporu této konektivity také několik modelů tabletů Galaxy Tab, v plánu je také 5G notebook. Infografiku k 5G zařízením od Samsungu si můžete prohlédnout ve fotogalerii tohoto článku.

Související články

Dnes nejčtenější