Zavřít reklamu

Byť prodeje řady Samsungu Galaxy Note 20 u nás startují až za 3 dny, v domovině technologického giganta již je možné tuto řadu nějakou chvíli zakoupit. Jakmile tak uživatelé učinili, začala vlna testování a postřehů, o které se majitelé těchto modelů rozhodli podělit i na sociálních sítích. I když mnozí pějí pochvalné písně na design či zpracování, samozřejmě se našel i protor pro kritiku. Někteří uživatelé si tak stěžují, že vlajkové lodi v podobě Galaxy Note 20 Ultra se mlží čočky u zadního fotoaparátu.

Na tento problém první upozornil na fóru uživatel Stinger1, který záhy zveřejnil i fotografie. Jak můžete vidět v galerii na boku odstavce, na krycím sklíčku se zamlžují jen čočky, což je opravdu prapodivné. Jakmile byl příspěvek zveřejněn, začali se přidávat další uživatelé, nejde tedy o ojedinělý problém. Autor onoho příspěvku se rozhodl vzít svůj nový model do servisního střediska Samsungu. Tam mu řekli, že k těmto potížím může dojít za předpokladu, že vlhkost vstoupí do telefonu skrze vzduchové průduchy a pokud bude telefon zahřátý, zkondenzuje vlhkost na mlhu. Jde prý o normální fyzikální jev, a tak Samsung odmítá reklamace.

Uživatelům bylo zkrátka a dobře řečeno, že pokud se chtějí těmto problémům vyhnout, mají se vyvarovat teplotním výkyvům. Pokud se čočka zamlží, fotoaparát se pak samozřejmě nedá použít. Je opravdu zajímavé, že u předešlých verzí se nic podobného nedělo, a může se jednat o vážný problém. Za tyto peníze rozhodně nikdo nechce zamlžený fotoaparát. Když už musíme v Evropě zkousnout Exynos 990, doufáme, že stroj bude alespoň za každých podmínek fotit. Zřejmě ale ne.

Dnes nejčtenější

.