Zavřít reklamu

Jihokorejský gigant asi před třemi měsíci představil pro americkou armádu model Galaxy S20 Tactical Edition. Společnost nyní oznámila, že smartphone je již k dispozici prostřednictvím vybraných partnerů ve Spojených státech jako Black Diamond Advanced Technology (BDATech), goTenna, PAR Government a Viasat.

Už z názvu a vzhledu zařízení je jasné, že tento stroj není pro každého. Galaxy S20 Tactical Edition je navržen tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám ministerstva obrany a federálního vládního personálu. Může spouštět aplikace pojednávající o bitvě, mezi které řadíme například Android Precision Assault Strike Suite (APASS), Android Tactical Assault Kit (ATAK), Battlefield Assisted Trauma Distributed Observation Kit (BATDOK) a Kinetic Integrated Low-Cost Software Integrated Tactical Handheld (KILSWITCH). Stroj se také dokáže bezpečně integrovat do taktických rádií a nástrojů, jenž jsou například drony, externí GPS systémy a laserové dálkoměry.

Samsung pro tyto chytré telefony vytvořil ekosystém s pomocí komplexní skupiny partnerů, kteří poskytují například technologii pro řízení robotů a síťová řešení. Řešení PAR Government nabízí například zrychlené sdílení multimédií, geoprostorová data a integraci Unmanned Aircraft Systems (UAS). Společnost Remote Health Solutions pak do Galaxy S20 Tactical Edition přidala virtuální testovací místnost pro medicínské postupy. Tomahawk Robotics integroval univerzální řídící a ovládací software. Galaxy S20 Tactical Edition rovněž nabízí funkce DeX a DeX ve vozidle, což umožňuje rychlé plánování robotických misí. Uživatelé tohoto modelu mohou také přistupovat k síti goTeanny, jež zaručí připojení, když je uživatel mimo klasickou síť včetně Wi-Fi a mobilních dat. Tento smartphone také disponuje pokročilými bezepčnostními opatřeními.

Dnes nejčtenější

.