Zavřít reklamu

Na nedávné keynote Samsungu toho bylo k vidění opravdu dost. Ke slovu se dostala také tabletová řada Galaxy Tab S7, kterou „vede“ model Tab S7+. Pokud si na tento překrásný kousek brousíte zuby, možná vás ještě více naláká unboxingové video, které bylo před pár dny zveřejněno youtuberem, jenž si říká Flossy Carter.

Jak je vidět na videu umístěném pod článkem, youtuberovi se do rukou dostal kousek v barvě Mystic Black. Krabice je po vzoru i let minulých v bílém provedení. Na přední straně můžeme vidět přední stranu tabletu, za nímž vykukuje jeho zadní strana, převážně tedy duální fotoaparát. Po odejmutí krabice pozorujeme zadní stranu tabletu v průhledném obalu. Pod zařízením pak nalezneme pero, adaptér, nabíjecí kabel a manuál. Jakmíle se tablet vydělá z obalu, nadále na něm nevidíme žádnou fólii, což je pro někoho možná škoda. Zbytek videa pojednává o prohlížení konstrukce, klávesnice a funkcí. Pokud tedy váháte, zda po tomto tabletu skočit, video vám možná v rozhodování pomůže.

Galaxy Tab S7+ dorazil se Snapdragonem 865+, 128/6 nebo 256/8 variantě, Super AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a s rozlišením 2800 x 1752, Androidem 10 a One UI 2.5. Duální fotoaparát nabídne širokoúhlou 13 MPx, f/2.0, 26mm a ultraširokoúhlou 5 MP, f/2.2, 12mm čočku. Video je pak schopen natáčet ve 4K při 30 fps. Na přední straně je k vidění 8 MPx fotoaparát, jenž zvládne pořídit záběry v rozlišení 1080p při 30 fps. Jak se vám nový tablet z dílny Samsungu líbí?

Dnes nejčtenější

.