Zavřít reklamu

Mezi novinkami, které společnost Samsung představila na letošním Unpacked, je také nová generace skládacího smartphonu Samsung Galaxy Fold. Jakými vlastnostmi se letošní novinka vyznačuje a čím se liší od svého předchůdce?

Galaxy Z Fold 2 je v mnoha směrech vcelku podobný svému předchůdci. Zachována zůstala pochopitelně skládací forma s jedním velkým vnitřním a drobným vnějším displejem. U obou displejů ale došlo k výrazném zvětšení, což přináší zlepšení nejen po vizuální, ale i po funkční stránce. Úhlopřička vnitřního displeje činí 7,6 palce, u vnějšího Cover Screen se jedná o úhlopříčku 6,2 palce. Oba displeje jsou typu Inifinity-O, tedy prakticky bez rámečků.

Rozlišení vnitřního displeje činí 1536 x 2156 pixelů s obnovovací frekvencí 120 Hz, vnější displej nabízí Full HD rozlišení. Smartphone Galaxy Z Fold 2 bude k dostání ve dvou barevných provedeních – Mystic Black a Mystic Bronze. Ve spolupráci s renomovaným newyorským ateliérem pak vznikla limitovaná varianta Thom Browne Edition. Galaxy Z Fold 2 je osazen čipsetem Qulacomm Snapdragon 865 Plus a dále je vybaven 12GB RAM. Co se interního úložiště týče, bude na výběr z několika verzí, přičemž největší bude činit 512 GB. Bližší detaily ohledně skládací novinky od Samsungu na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Související články

Dnes nejčtenější

.