Zavřít reklamu

Představení nových produktů od společnosti Samsung se kvapem blíží, a my vás na stránkách Samsung Magazinu informujeme o příslušných novinkách již pěkných pár týdnů. Internet letos rozhodně není skoupý na nejrůznější úniky a předčasné informace, a my vás tak díky příslušným zdrojům můžeme informovat například o tom, jak budou vypadat připravované Samsung Galaxy Watch 3. Kromě jejich podoby bylo nedávno také odhaleno jejich balení, které vám – spolu s podobou balení tabletu Galaxy Tab S7 – představíme v dnešním článku.

Pojďme si nejprve shrnout detaily, které dosud o chystaných zařízeních víme. Díky nedávnému velkému úniku například víme, že Galaxy Watch 3 budou vybavené kulatým ciferníkem, k dostání budou ve více designových variantách a kromě jiného by měly být vybavené také funkcí detekce pádu. Co se týče tabletů produktové řady Samsung Galaxy Tab S7, měly by být k dostání ve standardní i „plusové“ variantě, přičemž menší verze by měla být vybavena LCD displejem. Tablet by měl nabídnout podporu S Pen.

Vzhledem k tomu, že letošní akce Samsung Unpacked již doslova klepe na dveře, se již žádných průlomových úniků s největší pravděpodobností nedočkáme, čekání na odhalení novinek si ale můžeme zkrátit pohledem na balení, ve kterém by se Galaxy Watch 3 a Galaxy Tab S7 měly prodávat. O snímky se postaral leaker s přezdívkou @kriszlosthopes, fotografie balení se objevily na twitterovém účtu Maxe Winebacha a serverů Android Authority a Slashleaks. Žádná velká překvapení nečekejte – balení připravovaných produktů je prakticky standardní, může ale posloužit jako zajímavé lákadlo před jejich oficiálním vydáním.

Související články

Dnes nejčtenější

.