Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká dvojice parádních sluchátek z dílny Harman Kardon. Slevu získáte po zadání slevového kódu kvalitniposlech do pole pro slevový kód.

Harman Kardon FLY TWS

Hledáte dobře vypadající a zároveň skvěle hrající bezdrátové špunty? Pak je model Harman Kardon FLY TW tím pravým ořechovým. Jedná se totiž o sluchátka spojující krásný design s vysoce kvalitním zvukem, která potěší i ty nejnáročnější uživatele. Mezi jejich další přednosti patří voděodolnost či výdrž 20 hodin při přehrávání při použití nabíjecí krabičky. Na “jeden tah” pak vydrží sluchátka velmi slušných 6 hodin. Za vyzdvihnutí rovněž stojí režimy pro potlačení okolního hluku či propouštění jen těch nejdůležitějších zvuků z vašeho okolí do uší. Potěší ale i rychlé párování, dotykové ovládání či velmi kvalitní integrovaný mikrofon pro vyřízení hovorů.

Běžná cena sluchátek je 4190 korun, díky slevovému kódu kvalitniposlech je však můžete získat jen za 3352 korun.

sluchatka 1

Harman Kardon FLY ANC

Dáváte před špunty či peckami přednost klasickým náhlavním sluchátkům? I vás dnes potěšíme. Do nedělní slevové akce se totiž dostal model FLY ANC pocházející též z dílny Harman Kardon. I u něj se můžete těšit na velmi povedený design v kombinaci s prvotřídním zvukem. Těšit se u sluchátek můžete na dvacetihodinovou výdrž baterie či aktivní potlačení okolního šumu. Sluchátka dále disponují systémem vícebodového připojení, díky kterému je lze velmi snadno a především pak rychle přepínat mezi různými zařízeními. Zkrátka dokonalý parťák pro všechny příležitosti.

Běžná cena sluchátek je 6990 korun, díky slevovému kódu kvalitniposlech je však můžete získat za 5592 korun.

sluchatka 2

Dnes nejčtenější

.