Zavřít reklamu

Jak se blíží Galaxy Unpacked a s ním představení hardwarových novinek, uniká ze všech možných stran také velké množství informací. Je velmi pravděpodobné, že Samsung na své keynote ukáže smartphonovou řadu Note 20, skládací modely Z Fold 2 a Z Flip 5G, dále také hodinky Galaxy Watch 3, sluchátka Galaxy Buds Live, jež by mohla konečně přijít s technologií potlačení okolního šumu (ANC), a tablety v podobě Galaxy Tab S7 a Tab S7+.

Podle nejčerstvějších informací by Galaxy Tab S7 měl být pouze jakousi levnější alternativou ke Galaxy Tab S7+. Musel by tak přirozeně mít nějaké ústupky, aby se cena srazila co možná nejvíce na minimum. Jedním z takových ústupků by mohlo být použití 11″ LCD displeje s rozlišením 2560 x 1600, zatímco Tab S7+ s úhlopříčkou 12,4″ by dostal do vínku Super AMOLED. Tab S7 by, i za použití LCD displeje, měl ovšem dorazit s obnovovací frekvencí 120 Hz, přičemž by byl ovšem ošizen o čtečku otisků prstů v displeji. Rozměry tohoto modelu by měly být 165,3 x 253,8 x 6,3 mm a hmotnost pak 498g. Přední kamera by měla nabídnout 8 MPx, zadní pak 13 MPx. I zde tedy můžeme vidět rozdíly, neboť prémiovější model by měl být osazen duálním fotoaparátem.

Zdroje také hovoří o použití baterie s kapacitou 8000 mAh, zatímco dříve se šuškalo o kapacitě 7760 mAh. Změna by mohla být i v samotném „jádru“ stroje, neboť by v tomto tabletu mohl být Snapdragon 865, zatímco Tab S7+ by dostal 865+. Pokud by byl tento model výrazně levnější, menší ústupky by jistě kdekdo přežil. Máte v plánu pořizovat nový tablet od Samsungu?

 

Související články

Dnes nejčtenější

.