Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Seškrtali jste nejrůznější předplatné, omezili zbytečné výdaje a stále nedokáže uspořit ani korunu navíc? Pomohou vám mobilní aplikace. Budete mít přehled o nejvýhodnějších nabídkách, naučí vás šetřit, a některé vám dokonce vrátí peníze za nákup zpátky na účet. 

fotka_PR_Srovnejto_samsungmagazine.eu_Aplikace-které-šetří-peníze_IN-scaled
Zdroj: Unsplash

Ušetřete za auto, stáhněte si Pumpdroid

Srovnání havarijního pojištění nebo povinného ručení tahle aplikace sice neumí, zato vám najde nejlevnější tankování v okolí. Pumpdroid tvoří komunita uživatelů, která do něj zadává ceny za litr pohonných hmot z čerpacích stanic po celé republice. Kromě ceny tu najdete také otevírací hodiny, filtrování podle provozovatele čerpací stanice nebo možnost propojení s navigací. 

Cashback pro každého? Tipli

Nakupujete často a rádi přes internet? Pak by vám v mobilu neměla chybět aplikace Tipli, která vás za nákupy odmění v podobě cashbacků. Pokud nakoupíte ve vybraných partnerských obchodech pomocí odkazu v aplikaci, po nákupu vám služba vrátí určité procento z nákupu zpět na váš účet. V aplikaci zároveň najdete aktuální slevové akce i kupóny, se kterými ušetříte ještě více.

Nákupní seznam neustále po ruce

Zapomínáte nákupní seznam s železnou pravidelností doma na stole a z obchodu se pak vracíte se spoustou věcí, které vlastně nepotřebujete?? Dejte sbohem papírovým lístečkům a stáhněte si Listonic. Tento chytrý nákupní seznam můžete sdílet s ostatními členy rodiny. Navíc aplikace roztřídí položky do jednotlivých sekcí jako v supermarketu a kontroluje vaše výdaje za potraviny. 

Populární Money Manager Expense & Budget

Nejjednodušší a nejlepší cestou, jak se naučit šetřit, je stáhnout si aplikaci na správu financí. Budete mít přehled o svém rozpočtu a uvidíte, kam se vám peníze každý měsíc rozkutálí. Money Manager Expense & Budget je na poli mobilních aplikací jednou z nejoblíbenějších. Nabízí celou řadu funkcí, jako je třídění výdajů, propojení s bankovním účtem nebo vytvoření přehledných grafů. V základní verzi, která vám pro začátek bohatě postačí, je tato aplikace zdarma.  

Dnes nejčtenější

.