Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na dnešním poměrně bohatém trhu s reproduktory se nachází řada nejrůznějších produktů, které nám dávají dokonalou možnost volby. V tuzemské nabídce se samozřejmě nachází několik zvučných značek, jež si dokázaly vybudovat solidní renomé a nabízí tak kvalitní audio produkty. To se ale nedá říct o společnosti Lanchiya, tedy rozhodně ne u nás. Co jsou tyto reproduktory vůbec zač a odkud se sem dostaly?

Lanchiya MK30
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Reproduktory Lanchiya se těší obrovské popularitě především ve Spojených státech, Japonsku a Jižní Koreji. Aktuálně do České republiky vůbec poprvé zavítal model s označením MK30, který vás na první pohled upoutá svým jedinečným a prémiovým vzhledem. A v čem je tento produkt vlastně revolučním? Reproduktory Lanchiya MK30 nabízí prvotřídní zvuk, o který se stará revoluční řešení v podobě elektronkových zesilovačů, konvexního tlumiče, dvouvrstvého hybridního neodymového magnetu a kuželové konstrukce se 100% papírovinou z buničiny. Obrovskou výhodou je, že si model MK30 hravě poradí s 360° zvukem a nabízí parádní LED podsvícení, díky čemuž je vhodný do každé místnosti. Celkový výkon soupravy činí 40 W.

Lanchiya MK30 (Daklos):

Za zmínku také rozhodně stojí speciální funkce Bass Boost, která se dokáže postarat o zesílení basových tónů. Produkt rozhodně potěší i na poli konektivity. Svůj telefon či laptop s reproduktory můžete propojit pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth, nebo skrze standardní AUX kabel. Pro urychlení párování v případě technologie Bluetooth se na produktu nachází NFC čip, díky kterému vám pouze stačí přiložit telefon a máte hotovo. Reproduktory Lanchiya MK30 na český trh vůbec poprvé přinesla vyhlášená internetová galerie Daklos, v jejíchž nabídce se navíc tento klenot nachází se slevou ve výši dvou tisíc a vyjde vás tak na 4 990 Kč.

Dnes nejčtenější

.