Zavřít reklamu

Google již aktualizoval většinu svých mobilních aplikací a přidal do nich podporu pro tmavý režim. Nyní se konečně dostalo i na kancelářský balík aplikací Dokumenty, Tabulky a Prezentace. Aktualizace pro tyto aplikace bude k dispozici v následujících týdnech.

O tmavém režimu do těchto aplikací poprvé informoval server 9to5google, který si po poslední aktualizaci aplikací všiml zmínek v kódu. Některým uživatelům už se dokonce podařilo tmavý režim aktivovat. Díky tomu víme, že kancelářský balík od Googlu bude podporovat klasické přepínání, ve kterém si uživatelé budou moct vybrat ze světlého režimu, tmavého režimu a automatické změny podle systému.

Funkce se bude hodit určitě i kvůli tomu, že konkurenční balík kancelářských aplikací od Microsoftu nepodporuje na Androidu tmavý režim. Google si tak zajistí menší výhodu. Microsoft podporu tmavého režimu oznámil již v minulém roce, jenže do dnešního dne není dostupná. Jedinou výjimkou je aplikace Microsoft Outlook. Například ale ve Wordu nic podobného nenajdete a musíte se spokojit s klasickým vzhledem aplikace.

Dnes nejčtenější

.