Zavřít reklamu

V posledních týdnech můžeme vidět mnoho spekulací a úniků týkajících se ohebného telefonu Galaxy Fold 2. Prozatím neznáme přesný design, nicméně několik autorů už dokázalo vytvořit velice dobré rendery. Ty jsou většinou založeny na informacích, které se již objevily dříve anebo třeba na patentech Samsungu. Velmi dobrým příkladem jsou nové obrázky, které zveřejnil uživatel s přezdívkou blossomcy1201. Můžeme na nich vidět novou generaci ohebného telefonu v modro bílé variantě.

Galaxy Fold 2 na snímcích připomíná první Fold s tím rozdílem, že fotoaparáty na zadní straně vychází z řady Galaxy S20 a sekundární displej je mnohem větší. U první verze ohebného telefonu jsme se dočkali velikosti 4,6 palců, rozlišení 1680 x 720 pixelů a obrovských rámečků kolem displeje. Samsung Galaxy Fold 2 to má napravit a vidět bychom měli 6,23 palců velký displej s rozlišením 2267 x 819 pixelů. Chybět by neměl ani vycentrovaný průstřel pro sekundární selfie kameru. Fold 2 by tak v zavřeném stavu měl připomínat klasický smartphone.

Jak už jsme ale psali výše, design telefonu je neznámý, což je hodně netradiční vzhledem k tomu, že představení telefonu je na začátku srpna. Reálné snímky telefonu neunikly ani ve špatné kvalitě a stejně tak se nedostalo na rendery přímo od Samsungu. Korejská společnost taky může chystat překvapení a Galaxy Fold 2 ve výsledku může vypadat úplně jinak.

Dnes nejčtenější

.