Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jedna nabíječka pro mobil, hodinky, tablet i noteboook současně? Skvělé řešení do školního báglu i na cesty je 190 gramů lehká a k tomu stylově vypadající PowerUSB PD, neboli novinka z dílny populární PowerCube!

PowerUSB PD

Na nabíječce se dvěma USB-A a dvěma USB-C porty by nebylo nic zvláštního. PowerUSB PD se však pyšní rychlonabíjecím PD (Power Delivery) portem 45W. Celkový výstup je až 60W, zůstane tedy dost energie pro pro další gadgety.

Technologie PD využívá vyššího napětí, než běžné USB porty, díky čemuž PowerUSB bezpečně a skutečně rychle dobije Váš notebook i mobil srovnatelně s technologií QuickCharge (v případě že podporuje rychlodobíjení). Výrobci mobilních telefonů tento standard začínají ve velkém podporovat!

PowerUSB PD

Zkusili jsme ji na vlastním zařízení

Otestovali jsme nabíječku u nás v kanceláři na MacBooku Pro 13”. Jsme zvyklí při nabíjení pracovat a nenechávat vybíjet laptop úplně do nuly. Začali jsme proto nabíjet při 7 % a při běžném využívání jsme měli nabito do necelých dvou hodin.

Čas nabíjeníStav baterie
07 %
30 minut27 %
1 hodina49 %
1 hodina a 30 minut72 %
1 hodina a 48 minut100 %

Využijte naši akci s kódem USB15

Pokud potřebujete doplnit zásobu USB nabíječek, právě teď (konkrétně do čtvrtka 21. května) můžete na e-shopu powercube.cz využít kód USB15 pro 15% slevu při nákupu minimálně dvou USB kousků. K nákupu navíc přihazujeme dárek. Vybírejte tady!

Související články

Dnes nejčtenější

.