Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Využijte omezené nabídky a ušetřete při nákupu nového smartphonu nebo chytrých hodinek. Na Mobil Pohotovosti teď pořídíte oblíbené modely od Honor za vůbec nejnižší ceny na trhu. Ale pospěšte si, akce platí jen do 3. května. 

Funkcemi nabitý Honor 8A, kterému nechybí odemykání obličejem nebo noční režim pro focení, teď pořídíte jen za 2 990 Kč (původně 3 990 korun). Vybavenější Honor 9X s displejem rozprostírajícím se přes celou přední část telefonu, vysouvací selfie kamerou, 48 Mpx trojitým zadním fotoaparátem a 4000mAh baterií vás nyní vyjde na 4 990 Kč(původně 5 990 korun). A vlajkový Honor 20 s prvotřídním 48 MPx fotoaparátem, skvělým výkonem a bezrámečkovým displejem teď koupíte jen za 7 490 Kč (původně 8 990 korun).

Akčními cenami u telefonů to ale nekončí. V akci jsou také chytré hodinky Honor Magic Watch 2 za 4 390 Kč(původně 4 990 korun), ze kterých můžete telefonovat, nabídnou 14denní výdrž baterie, disponují vždy zapnutým displejem, umožňují přehrávání hudby do sluchátek přímo ze zápěstí, a kromě běžných pohybových aktivit vám změří i tep a další údaje během plavání.

Akce na Honor fb

Telefony i hodinky si u Mobil Pohotovosti můžete pořídit na splátky s 0% navýšením. Nově máte také možnost využít speciální služby, kdy vám ve vybraných městech doručí zboží do 1 hodiny od objednání.

Akce na Honor fb

Dnes nejčtenější

.