Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás na dnešní den připravili příjemnou slevovou akci, díky které budete moci ušetřit nemalé peníze. Ta se tentokrát týká použitých Samsungů – konkrétně pak modelů Galaxy S7, S8 a S9 + jako malý bonus i smartwatch Galaxy Watch 42.

Použité telefony prodávané Mobil Pohotovostí mají šestiměsíční smluvní záruku. Vzhledem k tomu, že telefony kupujete přes internet, můžete je do 14 dnů vrátit skrze odstoupení od smlouvy. Co se týče nabídky níže, všechny telefony z ní můžete zakoupit  ve všech dostupných barevných variantách, přičemž sleva se vztahuje na kategorii B – tedy běžné opotřebení. 

Samsung Galaxy S9 a S9+

Brousíte si zuby na to téměř nejlepší, co Samsung nabízí? Pak je pro vás modelová řada S9 tím pravým ořechovým. Přestože se jedná o předloňské vlajkové lodě, stále jsou smartphony z této řady perfektními a to jak z hlediska designu, tak fotoaparátu či výkonu. Vybírat dnes můžete hned ze dvou velikostních variant – konkrétně 5,8” a 6,2”. Svého favorita by si tedy měl vybrat skutečně každý.

Běžná cena Samsungu Galaxy S9+ v kategorii B je 8690 korun, díky slevovému kódu pouzitysamsung jej však můžete získat za 8490 korun Běžná cena Samsungu Galaxy S9 je 8490 korun, vy jej však můžete díky slevovému kódu pouzitysamsung získat za 8190 korun. 

28621-1

Samsung Galaxy S8

Pokud byste rádi sáhli ještě po něčem levnějším, avšak stále skvěle vypadajícím a výkonném, mohl by se vám líbit Samsung Galaxy S8. Ten nabízí velmi povedený design s Infinity displejem, který je skutečně velmi kvalitní a opravdu dobrý fotoaparát. Na výběr je navíc hned z šesti barevných variant, takže si svého favorita určitě vyberete levou zadní.

Běžná cena použitého Samsungu Galaxy S8 v B kategorii je 5790 korun, vy jej však můžete díky slevovému kódu pouzitysamsung získat jen za 5590 korun.

41405-1104368-1

Samsung Galaxy S7

Nejste-li příliš náročnými uživateli, ale přesto prahnete po královské řadě Galaxy S, oslovit by vás mohl model Galaxy S7. Ten už sice svým designem zřejmě příliš neoslní, jelikož se od nynějších vlajkových lodí velmi liší, stále však nabízí pěkná parametry v čele s kvalitním displejem, výkonným procesorem, obstojným fotoaparátem či spolehlivým operačním systémem. Pro šetřílky zkrátka jasná volba. 

Běžná cena použitého Samsungu Galaxy S7 je 4290 korun, díky slevovému kódu  pouzitysamsung jej však můžete získat jen za  4090 korun. 

43928-1103724-1

Samsung Galaxy Watch 42mm

Kromě smartphonů si dnes můžete užít slevu i na smartwatch, konkrétně pak model Galaxy Watch 42. Ten se na první pohled designově velmi blíží klasickým hodinkám, avšak při bližším zkoumání na něm objevíte dotykový displej a celou řadu parádních funkcí, která usnadní váš život. Pokud jste tedy přiznívci chytré nositelné elektroniky a chcete na ní ušetřit, mohla by se vám tato nabídka skutečně líbit. 

Běžná cena použitých smartwatch Samsung Galaxy Watch 42mm je 3590 korun, vy je však díky slevovému kódu pouzitysamsung můžete získat za 3390 korun.

59648-1-1

Dnes nejčtenější

.