Zavřít reklamu

Kolik zásuvek a USB portů u svého pracovního místa denně potřebujete? Čtyři, šest nebo snad osm? S modulárním řešením PowerStrip Modular si můžete svoje napájení sestavit docela míru svým požadavkům. Na e-shopu PowerCube.cz najdete hned 3 druhy modulů, o které ho můžete rozšířit. A brzy se na trhu objeví další. Moduly do sebe stačí jednoduše zacvaknout a jejich kombinace je zcela na vaší fantazii!

1. Základem je PowerStrip, nebo Power Modul Cable

Základním kamenem téhle praktické stavebnice je PowerStrip, u kterého máte na výběr ze tří druhů, lišících se délkou prodlužovacího kabelu a tlačítkem pro vypnutí/zapnutí. PowerStrip je připojen do zásuvky a připraven pojmout dílčí moduly. Druhou variantou je pořídit si Power Modul Cable, tedy samostatný kabel, rovněž navržen pro zacvaknutí kteréhokoli modulu.

PowerCube

2. Kombinujte moduly, hrajte si!

Milovníci lega zbystří, přichází ta zábavná část. Do PowerStripu (nebo Modul Cable) můžete zacvaknout buď zásuvkový modul, USB modul, nebo chytrý SmartHome modul. Za něj pak další modul a takto pokračovat dokud váš řetězec nebude kompletní. Uživatelé drobné elektroniky využijí několik USB modulů za sebou, fanoušci chytré domácnosti ocení možnosti ovládání a časování zásuvek i USB portů telefonem či přes Alexu a Google Assistanta!

PowerCube

3. Připevněte svůj řetězec do PowerStrip Rail

PowerStrip s moduly můžete nechat umístěný na kraji stolu, jeho nenápadný design a úzké provedení překážet nebudou. Druhou variantou je nasunutí do držáku, který najdete pod názvem PowerStrip Rail. Připevníte ho třeba zespodu stolu pomocí šroubků, nebo oboustranné lepící pásky, která je součást balení. PowerStrip spolu s moduly jednoduše zasunete do kolejničky.

PowerCube
  • Výhodné sety PowerStripu a modulů najdete na PowerCube.cz.
PowerCube zasuvka fb

Dnes nejčtenější

.