Zavřít reklamu

Již dávno neplatí, že na Alze seženete jen elektroniku. Tento obchod se totiž po hlavě pustil i do prodeje jídla, kutilských potřeb, potřeb pro domácí mazlíčky, knih a mnoha dalších věcí, přičemž na všech frontách se mu daří nebývale dobře. V době koronavirové krize u něj navíc není problém sehnat ani roušky a respirátory. V brzké době se navíc chystá spustit prodej ochranných obličejových štítů a roušek s kapsou pro výměnný nanofiltr. Těmito plány se před malou chvílí pochlubil finanční ředitel Alza.cz, Jiří Ponrt. 

“Alza právě obdržela zásilku dalšího milionu roušek od českých i zahraničních dodavatelů (pro SR link zde) a 100 000 respirátorů úrovně FFP2 (pro SR zde). Nově také zalistovala ochranné obličejové štíty od českého výrobce (pro SR zde) a chystá roušky s kapsou pro výměnný nanofiltr. Další dodávky se očekávají v následujících dnech. Nabídka je určena jednotlivcům i firmám, pro které je připravené balení po více kusech. Alza také přidala další bezkontaktní teploměry (pro SR zde) a do nabídky zařadila i termokamery s napojením na počítač (pro SR zde), které sama v provozech v rámci ochrany zdraví zaměstnanců využívá a brzy budou dostupné i pro zákazníky,” nechal se Ponrt slyšet. 

Pokud tedy nejste manuálně zruční a roušky si ušít doma nedokážete, zamiřte na Alzu a vybavte se na ní. Totéž platí i v případě potřeby respirátorů FFP2, popřípadě ochranných štítů nebo později roušek s kapsou na nanofiltr. 

Covid-19-rychlotest-alza

Dnes nejčtenější

.