Zavřít reklamu

Aplikace jsou pro mnohé z nás součástí každodenního života. Určitě máte ještě v živé paměti obrovské telefony, které se nabíjely deset hodin a jeden si z nich mohl akorát zavolat nebo poslat zprávu. Digitální svět nabral v posledních dvou dekádách obrovské tempo a aplikace zefektivnily způsob, jakým používáme naše mobilní zařízení.

Jaké používáte nejčastěji vy? Začnete ráno s meditační aplikací? Nebo se nejdřív podíváte na předpověď počasí? Anebo snad patříte k těm nedočkavcům, kteří na sebe musí hned po ránu vychrlit e-maily a pustit se do práce? Po pravdě, kdo si ještě chodí vyzvedávat pizzu, když mu jí doručí za pár minut po odeslání objednávky?

Dnešní appky myslí na všechno, proč se nepodívat na ty nejlepší a nejoblíbenější, které možná ještě na svém zařízení Samsung nemáte.

S Bixby toho zvládnete ještě víc

Získejte ještě více svobody s aplikací Bixby díky jednoduchým příkazům. Tahle chytrá aplikace dokáže provádět víc úkonů najednou. Nahlas vám přečte přehled ranních zpráv, připomene pracovní plán na celý den, ke kterému vám bude hrát hudbu určenou na efektivitu. Stačí určit pokyn, k němuž má Bixby zadané kroky. „Jedu z práce domů.“ –  může znamenat zapnutí Bluetooth v autě, spuštění hudebního playlistu na řízení a navigace centrem města s nejmenší možnou dopravou. Fotíte si často „selfíčka“? Stačí slovo vyslovit a otevře se čelní kamera, nastaví pětisekundové odpočítávání a vaše perfektní fotka je hotová.

Samsung Health pro celou rodinu

Tahle appka dokáže namotivovat celou rodinu. Obsahuje základní témata, jako jsou:

Welness, kde si nastavíte svoje cíle a hned můžete sledovat váš progres. Zjistíte, jak jste na tom s příjmem vody a živin, jaká je intenzita vašeho cvičení, jestli je váš spánek kvalitní a dostatečně dlouhý nebo kolik kalorií jste dnešním pohybem spálili.

Mindfulness jde s meditací a klidným vyrovnaným životním stylem ruku v ruce. K dispozici je škála nástrojů na různé typy meditací, uvolňující hudby, jenž vám na konci dne pomůžou lépe usnout.

Ženské zdraví je užitečnou funkcí ke sledování cyklu, příznaků, každá žena ji jistě ocení.

Z odborných tréninkových programů si zvolíte přesně ten, který vám vyhovuje. Snažíte se zhubnout nebo celý den sedíte u počítače a potřebujete pomoct s protahováním? Na výběr je z celé řady videí, kde experti sestavili série přesně podle vašich potřeb.

Game Launcher pro ty, co si rádi hrají

Některé igaming platformy si už řadu let osvojily specifické aplikace pro Android, takže jsou teď služby a jejich používání pro uživatele intuitivní a přístupné. Kdo si oblíbil produkty Samsung ví, že jde především o okamžité a bezproblémové stáhnutí v několika málo snadných krocích.

Game launcher je centrum pro všechny vaše hry a zároveň jich můžete i hodně objevit a sdílet svoje herní výsledky.

Samsung Google Play

Dejte svojí múze prostor s Penup

Tahle appka umožňuje propojení uživatelů, kteří řádi kreslí nebo se to učí, a ti si navzájem můžou svoje umělecká díla ukazovat a sdílet s kreativními nadšenci svoje názory. V aplikaci je prostor na vaši galerii, kam se dají ukládat vaše výtvory. Díky různým funkcím se můžete opravdu umělecky vyřádit. Proč nepřeměnit fotografii z poslední dovolené v obraz nebo se nepustit do originálních omalovánek?

Lepší budoucnost s Samsung Global Goals

Smysluplná aplikace společnosti Samsung, která se zavázala výrazně transformovat náš svět do roku 2030, je každému nápomocná, aby mohl přispět svým snažením k udržitelnějšímu a zdravějšímu světu.

Aplikace se skládá ze 17 cílů, takže máte na výběr a můžete si najít ten, který rezonuje právě s vámi. Přestože je tahle aplikace bezplatná, uvidíte v ní reklamy, kterými se na jednotlivé programy přispívá. Můžete tak v reálném čase sledovat, jak se peníze do finanční sbírky hromadí, a jak se prostředky na dané cíle používají. Do tohoto hnutí na globální úrovni se mohou zapojit naprosto všichni.

Na výběr je ze široké škály aplikací a každý si přijde na své. Přesto pravidelně přibývá aplikací, které nám usnadňují život, poskytují nám víc zábavy nebo zprostředkovávají další vzdělání. Myslím, že se máme ještě na co těšit.

Nejlepsi pro vas Samsung FB

Dnes nejčtenější

.