Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka se v poslední době těší obrovské oblibě, což se také prokazuje na nových modelech a větším odbytu. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme pro vás přichystali exkluzivní akci, díky které si můžete pořídit sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic za bezkonkurenční cenu.

Slevový kód

Abyste mohli získat produkt za zmiňovanou akční cenu, budete muset použít exkluzivní slevový kód. Jednoduše vám stačí v košíku zadat kód ve znění sam442020 a cena sluchátek se vám automaticky sníží. Nad koupí byste ale rozhodně neměli příliš dlouze přemýšlet. Kód lze totiž uplatnit pouze desetkrát, kvůli čemuž byste si měli raději pospíšit.

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic

Jak jsme již zmínili výše, sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds jsou bezdrátová. Díky tomu už se vám totiž nikdy nestane, že by se vám zašmodrchaly kabely v kapsy a vy je tak museli otravně rozmotávat. Tento produkt pohodlně propojíte s vaším telefonem skrze rozhraní Bluetooth 5.0 a doslova v okamžiku se tak můžete ponořit do poslechu vaší oblíbené hudby. U tohoto modelu určitě oceníte výdrž jeho baterie. Ta vám totiž zajistí až čtyřhodinový poslech hudby, který můžete téměř okamžitě navýšit až na dvanáct hodin pomocí nabíjecího pouzdra. Za zmínku také stojí perfektně čistý zvuk, o který se starají dynamické 7,2mm měniče v kombinaci s kvalitní konstrukcí. Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic se navíc pyšní certifikací IPX5, díky čemuž si poradí s potem a stříkající vodou.

Běžná cena sluchátek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic činí 690 Kč, avšak nyní si je můžete pořídit za 499 Kč.

MP Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic fb

Dnes nejčtenější

.