Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ne nadarmo se říká, že je tělo naším vlastním chrámem. V dnešní době navíc máme k dispozici řadu produktů, jenž nám se zmiňovanou péčí dokáží značně pomoci. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme pro vás připravili speciální akci, díky které si můžete pořídit řadu produktů za zajímavé ceny.

Slevový kód

Abyste získali produkty za níže zmiňované ceny, budete k tomu potřebovat exkluzivní slevový kód. V košíku vám jednoduše stačí zadat kód ve znění magazine293, díky kterého se vám následně cena produktů automaticky sníží. Je potřeba si ale pospíšit. Slevový kód lze totiž uplatnit pouze desetkrát, kvůli čemuž byste nad koupí neměli zbytečně příliš dlouze přemýšlet. Pojďme se už ale podívat na produkty, které vám pomohou s péčí o vaše zdraví a tělo.

TrueLife SonicBrush Compact

Péče o zuby je pro člověka zcela zásadní a nikdy by se neměla opomíjet. S jejich kvalitním vyčištěním vám dokáže pomoci sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact. Tento produkt nabízí 4 módy čištění, jenž perfektně poslouží jakýmkoliv potřebám uživatele. Za zmínku také stojí sonická technologie, která dokáže rozkmitat hlavici kartáčku až na frekvenci 35 tisíc pohybů za minu, díky čemuž si hravě poradí se zubním plakem, dokáže vyčistit i mezizubní prostor a navíc je daleko šetrnější k zubní sklovině. U tohoto kartáčku určitě uvítáte i časovač. Ten vám totiž vždy po třiceti sekundách řekne, abyste se přesunuli na další část ústní dutiny.

Běžná cena kartáčku TrueLife SonicBrush Compact činí 999 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 799 Kč.

Xiaomi Mi Electric Toothbrush

Elektrický kartáček Xiaomi Mi Electric Toothbrush se velmi podobá výše zmiňovanému produktu, ale na celou věc jde trošku jinak. Tento kartáček nabízí výkonný motorek, který se dokáže postarat až o 31 tisíc vibrací za minutu, perfektní kartáčovou hlavici, jenž díky použití speciálních štětin dokáže nabídnout až o 40 procent větší objem, a spoustu dalších. U tohoto kartáčku vás určitě nadchne jeho propojení s mobilní aplikací. Pomocí ní si totiž můžete přizpůsobit kartáček k vašim potřebám, které se mohou odvíjet od vašich každodenních a stravovacích návyků.

Běžná cena kartáčku Xiaomi Mi Electric Toothbrush činí 999 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 799 Kč.

Xiaomi Oclean X

Čekáte od kartáčku tu možná nejlepší péči a nespokojíte se jen tak s nějakým obyčejným produktem? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak by vaše pohledy určitě měly směřovat směrem k Xiaomi Oclean X. Tento kartáček se totiž pyšní zcela jedinečným motorkem, jenž nabízí vysokofrekvenční vibrace a silný výkon. Hlavní výhodou motoru je, že i při kontaktu se zuby si dokáže udržet svůj výkon a postarat se tak o precizní vyčištění. Za zmínku určitě stojí vestavěný displej, který vám poskytne informace o čase, počasí a navíc se v něm nachází asistent, jenž vám poradí se samotným čištěním zubů.

Běžná cena kartáčku Xiaomi Oclean X činí 1 790 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 1 490 Kč.

Forever AS-100

V dnešní době se obrovské popularitě těší takzvané chytré váhy, které dokáží perfektně monitorovat vývoj vaší hmotnosti. Jedním z těchto produktů je i Forever AS-100. Tato chytrá osobní váha se dokáže hravě propojit s mobilní aplikací a následně analyzovat množství tělesného tuku, svalů, vody v těle a samozřejmě si poradí s výpočtem BMI. Díky tomu budete mít kdykoliv po ruce detailní informace o vaší hmotnosti, které vás mohou například motivovat.

Forever AS-100

Běžná cena váhy Forever AS-100 činí 690 Kč, avšak nyní si ji můžete pořídit za 490 Kč (platí pro obě barvy).

TrueLife FitScale W5 BT

Další chytrou váhu, kterou si zde dnes uvedeme, je TrueLife FitScale W5 BT. Tento model dokáže za pomocí bioelektrické impendanční analýzy přesně zjistit, z čeho se vaše tělo skládá. Díky tomu vám dokáže v momentě poskytnout informace o podílu tuku, vody a celkovou hmotnost vašich svalů. Tato váha je navíc ideální řešením do každé domácnosti. TrueLife FitScale W5 BT totiž dokáže rozeznat až 8 uživatelů, přičemž centrem všeho dění je samozřejmě mobilní aplikace. V té si můžete nastavit různé cíle a za pomocí virtuálního trenéra dosáhnout vaší vysněné postavy. Za zmínku určitě stojí uživatelské prostředí, které je kompletně v češtině a umožní vám například vyzvat někoho z vašich přátel.

Běžná cena váhy Forever AS-100 činí 1 499 Kč, avšak nyní si ji můžete pořídit za 1 199 Kč.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem. Nenechte se ale zmást. Navzdory tomu, že váha vypadá nenápadně a obyčejně, nabízí řadu pokročilých funkcí a je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi. Xiaomi Mi Smart Scale 2 je totiž vybavena technologií Bluetooth 5.0, díky čemuž se dokáže velice pohodlně spojit s mobilní aplikací či náramkem Mi Band. Tato váha těží především ze své kompatibility s ostatními produkty Xiaomi, čímž vytváří dokonalý ekosystém. Centrem veškerého dění je pochopitelně aplikace Mi Fit. Ta totiž dokáže sbírat data o vašem tréninku pomocí zmiňovaného náramku Mi Band, přičemž když k tomu všemu přidáte chytrou váhu, získáte nad vaším tělem maximální kontrolu. Váha si samozřejmě poradí s výpočtem BMI a dokáže určit druh vaší postavy.

Běžná cena váhy Forever AS-100 činí 690 Kč, avšak nyní si ji můžete pořídit za 390 Kč.

Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale

Líbí se vám myšlenka, že vám osobní váha dokáže změřit řadu dalších údajů, které přímo nesouvisí s vaší hmotností? Přesně pro tyhle účely je tady chytrá váha Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale. Tato váha totiž dokáže měřit informace o stavu vašeho kardiovaskulárního systému, a to za pomocí technologie Pulse Wave Velocity. Díky tomu je tento produkt schopen monitorovat váš srdeční rytmus, hmotnost a detailní složení těla. Veškerá data následně najdete v aplikaci Health Mate, jenž vám do značné míry pomůže s dosažením vašich osobních cílů. Jedná se o skutečně chytrý produkt, který si poradí se sledováním vaší srdeční aktivity, rozpozná až osm uživatelů a navíc vám pomůže s měřením růstu vašich dětí. Za zmínku také rozhodně stojí, že samotná aplikace Health Mate vám poskytne vašeho vlastního virtuálního trenéra, který vám dokáže pomoci například s redukcí vaší váhy.

Běžná cena váhy Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale činí 3 990 Kč, avšak nyní si ji můžete pořídit za 3 290 Kč.

Xiaomi Oclean X fb

Související články

Dnes nejčtenější

.