Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Spousta uživatelů má z koupě již použitého zařízení strach. Ono se ani není čemu divit, jelikož jsou bazary od A po Z plné různých podvodníků, kteří jsou ochotni si na vás pouze namastit kapsu. V současné době se ale velké oblibě těší přeprodej použitých zařízení od známých prodejců, kteří u těchto zařízení zaručují kvalitu a poskytují řadu výhod, které byste na klasickém bazaru nenašli.

MP Použitý Samsung

Náš partner Mobil Pohotovost se již delší dobu specializuje na výkup použitých notebooků, tabletů, chytrých hodinek a telefonů, jenž následně přeprodává. U MP je navícobrovskou výhodou, že na veškeré použité zboží nabízí šestiměsíční záruku a dokonce vám umožní zařízení zdarma vrátit do 14 dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. Jak jsme už ale zmínili v samotném úvodu, hlavním benefitem je, že jsou všechny použité telefony technicky prověřeny a zákazník se tak nemusí bát, že by mu zařízení po koupi nešlo. Jaké chytré telefony od Samsungu tedy Mobil Pohotovost nabízí?

Použité zboží se navíc kategorizuje do tří kategorie (A, B, C), což určuje výši jejich opotřebení. Pokud tedy toužíte po telefonu, který vypadá doslova jako nový a pomalu na něm nenajdete jedinou vlasečnici, pak se vám určitě vyplatí sáhnout po kategorii A. Produkty z kategorie B vykazují běžné známky používání, mezi což se mohou počítat například vlasečnice na zádech a jemné oděrky. Do kategorie C poté spadá zboží s výrazným opotřebením. Je ale nutné znovu upozornit, že navzdory vizuálnímu stavu jsou všechny telefony plně funkční. Výše zmiňované ceny se navíc týkají kategorie B. Pokud si tedy na designu a vizuálním stavu telefonu zrovna nepotrpíte, můžete na něm ještě parádně ušetřit.

Doprava zdarma

Mobil Pohotovost navíc v současné době nabízí dopravu zcela zdarma. Pro získání této výhody vám přitom stačí splnit pouze jednoduchý krok, kterým je celková částka vašeho nákupu alespoň 500 korun. Pokud se tedy rozhodnete pro koupi jednoho z výše zmiňovaných použitých smartphonů Samsung, získáte k nim dopravu zcela zdarma. Za zmínku také rozhodně stojí poměrně rychlá expedice vaší objednávky. Jestliže si totiž zboží objednáte do 18 hodin a zvolíte kurýrní společnost PPL, obdržíte vaše produkty hned další pracovní den. Aby vám objednávka dorazila co možná nejdřív i v případě České pošty, musíte objednávku odeslat nejpozději do 15 hodin.

Mobil Pohotovost-Doprava zdarma

MP Použitý Samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.