Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Stále větší popularitě se těší takzvané nositelné doplňky, mezi které bychom mohli zařadit například chytré hodinky a náramky. Pokud vám ve vaší výbavě doposud chybí chytrý náramek a zároveň nyní zvažujete koupi nového telefonu, zbystřete. Mobil Pohotovost totiž přichází s exkluzivní akcí, kdy rozdává náramky Samsung Galaxy Fit e v hodnotě 990 Kč zcela zdarma. Jak ale získat nárok na tuto akci?

Jak jsme již naznačili v úvodu, pro získání akce budete muset si budete muset zakoupit jeden z vybraných telefonů od Samsungu. Konkrétně se jedná o modely Galaxy S10 Lite a Note10 Lite, kterých jsme se dočkali teprve letos. Pokud si totiž objednáte jeden z těchto produktů, automaticky tak získáte nárok i na chytrý náramek Galaxy Fit e. S čím vším si ale tento náramek poradí? Tento chytrý náramek dokáže uživateli nabídnout všechny základní funkce, které byste od něj mohli očekávat. Galaxy Fit e si tak poradí s monitoringem kvality vašeho spánku, měřením tepu, kroků a spálených kalorií a dokonce dokáže automaticky rozpoznat aktivitu za vás. Poměrně slušně také funguje zobrazování notifikací, díky čemuž v určitých případech nemusíte ani vytahovat váš telefon z kapsy. To vše je navíc zabaleno v minimalistickém designu, který vás rozhodně nezklame.

MP Samsung Galaxy Fit e zcela zdarma

Celá tato exkluzivní akce probíhá až do 19. dubna, díky čemuž máte ještě stále spoustu času na rozmyšlenou. Jestliže jste ale v současné době uvažovali nad některým z vybraných telefonů, máte tu nejlepší příležitost. Jakmile totiž jednou začnete používat chytrý náramek a poznáte, co vše vám dokáže nabídnout, už jej nikdy nebudete chtít sundat.

MP Samsung Galaxy Fit e zdarma

Související články

Dnes nejčtenější

.