Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky si za dobu své existence dokázaly vybudovat skutečně silnou pozici na trhu. Není se totiž čemu divit, jelikož se jedná o perfektní zařízení, které nám dokáže šetřit čas a usnadnit tak každodenní život. Jestliže jste v současné době uvažovali nad koupí chytrých hodinek Honor MagicWatch 2, máte nejlepší příležitost. Na Mobil Pohotovosti k ním totiž nyní dostanete chytrý náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zcela zdarma.

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 vás na první pohled nadchnou svým tělem z rafinované nerezové oceli, která se běžně užívá v leteckém průmyslu. Tohle zaručí odolnost vůči škrábancům a podstatně vyšší celkovou odolnost. Za zmínku rozhodně stojí kvalitní AMOLED displej, na kterém najdete doslova vše, co potřebujete při pohledu na hodinky vědět. Hodinky navíc dokáží monitorovat až patnáct různých fitness režimů, mezi které se řadí dokonce i plavání. Aby se hodinkám při samotném plavání nic nestalo, pyšní se až 50m voděodolností. Tyto hodinky se tak dají označit za perfektního parťáka pro aktivní životní styl.

Honor MagicWatch 2 a Honor Band 5 zdarma

Co se týče náramku Honor Band 5, tak ten se dá považovat za pravděpodobně ten nejlepší produkt ve své cenové kategorii. Tento náramek totiž dokáže velice pohodlně pracovat s notifikacemi, díky čemuž můžete váš telefon nechat v kapse a také se jedná o skvělé zařízení, které dokáže pohodlně monitorovat spánek, tep a vaše denní aktivity. Pokud si chcete o náramku přečíst více, bližší informace naleznete v této recenzi.

Mobil Pohotovost hodinky Honor plus darek fb

Dnes nejčtenější

.